Хімік переміг Одесу на старті регулярного чемпіонату Суперліги Windrose

20:05 | 24 сентября 2021
Хімік та Одеса проводили в Южному свій стартовий матч нового сезону Суперліги Windrose. Хімік та Одеса проводили в Южному свій стартовий матч нового сезону Суперліги Windrose.

Краще гру розпочали господарі, які забрали першу половину. Южненці мали перевагу на чужому щиті та відповідно набрали більше очок другого шансу. Команда Віталія Степановського втікала від одеситів на 13-очкову дистанцію, але ще до великої перерви підопічним Олега Юшкіна вдалося скоротити відставання до 4 балів. Допомога прийшла від Чарльза Келлісона, який, набравши 11 очок за першу половину, створив можливість для гостей повернутися у гру. Проблемою для одеситів стала реалізація дальніх атак (1/7) та 7 втрат.

У другій половині одеситам вдалося скоротити відставання і навіть зрівняти рахунок наприкінці третьої чверті. Але на більше підопічні Олега Юшкіна не спромоглися. Хімік оформив ривок 11:3 за половину заключної 10-хвилинки і використавши невдалий відрізок у нападі суперника, повернув собі комфортну перевагу.

Хімік лідирував майже весь матч, зберіг перевагу на підбираннях та у реалізації дальніх атак. При цьому у южненців було менше а втрат, а одним з ключових компонентів стала результативна гра лави запансних — 46 против 18 у Одеси.

Южненці стартували з перемоги в сезоні Суперліги Windrose, вигравши домашній матч із рахунком 66:58.

Найкращий гравець

Центровий Хіміка Домінік Морріс, вийшовши з лави, набрав 15 очок та зробив 6 підбирань (РЕ 16) і став одним з головних героїв гри.

Наступні матчі

Хімік в наступній грі 30 вересня протистоятиме Мавпам у Черкасах, а Одеса у цей же день в столиці зіграє проти Будівельника.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Южне, СК Олімп

Хімік — Одеса 66:58 (18:13, 18:19, 14:14, 16:12)

Хімік: Джонс 9 + 8 підбирань, Антіпов 6, Спенсер 3, Ковляр 2, Мироненко 0 — старт, Морріс 15 + 6 підбирань, Козак 11, Едвін 9 + 6 передач + 4 підбирання, Рябчук 7 + 4 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення, Завадський 4,

Одеса: Келлісон 17 + 3 перехоплення - 6 втрат, Лейманіс 11 + 6 підбирань, Блаус 6, Носков 4 + 8 підбирань, Новіков 2 — старт, Агафонов 9 + 3 підбирання, Балабан 4, Фіцпатрік 2 + 4 підбирання