Черкаські Мавпи перемогли Будівельник на старті Суперліги Windrose

17:35 | 26 сентября 2021
Черкаські Мавпи перемогли вдома Будівельник у стартовому для себе поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 90:85.

Хід матчу
Будівельник приїхав до Черкас з багажем одного офіційного поєдинку після відкриття сезону матчем за Суперкубок України проти Прометея. Тож кияни швидше адаптувалися до боротьби та захопили ігрову перевагу на старті. Уперед команду вели Джиан Клавелл та Дрю Гордон. Останній встиг зробити дабл-дабл до великої перерви – 13 очок, 10 підбирань.

Втім зміцнити перевагу гостям не вдалося. Черкасці вирівняли гру. У господарів піймав ігровий ритм Родні Первіс, який ще до великої перерви вийшов у лідери результативності на майданчику, а на початок заключної 10-хвилинки вже випереджав Клавелла та Гордона на відповідно 10 та 9 очок.

Інтрига в поєдинку трималася до останніх атак. У заключній частині поєдинку вже господарі задавали тон гри, кияни змушені були наздоганяти. Однак черкасці вже не відпустили перевагу, здобувши перемогу на старті та поквитавшись за домашню поразку в фіналі Кубку минулого сезону.

Герої матчу
Родні Первіс у підсумку став найкращим у матчі – 27 очок. 16 набрав Дювон Максвелл. У киян Джиан Клавелл завершив гру з 24-ма очками. У Дрю Гордона 19 очок та 15 підбирань.

Наступний матч
Мавпи наступний поєдинок грають 30 вересня вдома проти Хіміка. Будівельник того ж дня гратиме вдома проти Одеси.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

26 вересня

Черкаси. 15:00

Черкаські Мавпи – Будівельник (Київ) – 90:85 (17:23, 22:19, 22:21, 29:22)
Черкаські Мавпи: Первіс 27о + 8пр, Максвелл 16о + 6пд, Кольченко 13, Ткаченко 10о + 5пд, Конате 2, Приймак 12, Бондаренко 5, Скіра 3, Хемілтон 2, Попов.
Будівельник: Клавелл 24, Гордон 19о + 15пд, Стоктон 13о + 8пр, Браун 5, Кобець 5, Апшоу 10, Близнюк 5, Грицак 4, Прокопенко, Козлов.
Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії