Будівельник розгромив Одесу та здобув першу перемогу у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose

23:05 | 30 сентября 2021
Столичний клуб оформив першу звитягу у сезоні.

Столичний клуб оформив першу звитягу у сезоні. Команда Ігорса Міглініекса у рідних стінах розправилася із підопічними Олега Юшкіна – 102:56

Хід матчу

Кияни чудово розпочали матч. Вже за стартові 2 з половиною хвилини господарі майданчику зробили ривок у + 11. У підсумку, домінування підопічних Ігорса Міглініекса у першій чверті було беззаперечним. На короткий перепочинок Будівельник пішов з перевагою аж у 23 очки.

У другому ігровому відрізку одеситам вдалося вирівняти становище на паркеті. 10-ти хвилинка пройшла в абсолютно рівній боротьбі. Однак, бодай мінімально скоротити відставання від столичного клубу гостям не вдалося.

Відпочивши та набравшись нових сил, Будівельник швидко повернув собі ініціативу, не даючи команді Олега Юшкіна майже нічого зробити. До фінальної сирени господарі майданчика збільшили відрив до непристойних для одеситів 46 очок. Як результат розгромна звитяга Будівельника – 102:56.

Герої матчу

Найкращим снайпером у складі переможців став Джиан Клавелл, на його рахунку 23 набраних пункти. Дабл-дабл за киян з 11 очок та 11 підбирань оформив Дрю Гордон.

Наступний матч

Будівельник наступний поєдинок проведе вдома, 2 жовтня, проти Хіміка. Одеса, того ж дня, на виїзді зіграє із Черкаськими Мавпами.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

30 вересня
Київ. GymMaxxArena

Будівельник – Одеса 102:56 (31:8, 19:19, 31:15, 21:14)

Будівельник: Клавелл 23 очки + 4 підбирання, Кобець 9, Стоктон 13 + 8 передач, Браун 13 + 6 підбирань, Гордон 11 + 11 підбирань – старт, Грицак 8 + 8 підбирань, Доне 2, Хижняк 2, Гутман 2, Близнюк 8, Апшоу Дж 9 + 7 підбирань, Козлов 2.

Одеса: Лейманіс 9, Агафонов 13 + 3 підбирання, Келлісон 11 + 5 підбирань, Балабан 0 + 3 підбирання, Фіцпатрік 3 + 6 підбирань – старт, Лаурис 10 + 6 підбирань, Шорсткий 4, Ткачук 1, Новіков 2, Носков 3.