Впевнений старт Рівне-ОШВСМ в жіночій Суперлізі: відеоогляд

13:50 | 01 октября 2021
Жіноча команда Баскетбольного клубу Рівне здобула дві впевнені перемоги у стартових матчах Суперліги.

Жіноча команда Баскетбольного клубу Рівне здобула дві впевнені перемоги у стартових матчах Суперліги. У першому турі рівнянки грали вдома зі столичним БК Динамо-НПУ.

Перший матч вдаліше розпочали киянки, особливо результативними діями відрізнялася їхня легіонерка Кеондріа Шунджа Келловей, яка в підсумку стала найрезультативнішою в матчі, набравши 38 очок. Але, так було лише в першій чверті, яку Динамо-НПУ виграло 21:15. Тренер рівнянок Валерій Жартун ефективно користувався більшою кількістю гравчинь заявлених на матч. Часті заміни, можливість відпочити лідеркам, і поволі господарки перехопили ініціативу. Уже на велику перерву БК Рівне пішли лідерками 37:31. У другій половині перевага господарок сягнула двадцяти очок, тож команда завершила зустріч на свою користь 71:54.

Дуже впевнені і переконливі цифри в статистиці в цьому матчі показала Тетяна Гаврильчик. За неповні 25 хвилин на майданчику вона реалізувала 6 з 7 двоочкових кидків, 5 з 5 штрафних, зробила 8 підбирань, по одній результативній передачі, перехопленню та блокшоту. 17 набраних очок – найкращий результат в команді, а за сумарними діями Рейтинг ефективності 25, за цим показником вона стала навіть кращою за легіонерку Динамо-НПУ, яка набрала в матчі 38 очок.

Тож, звання MVP матчу дісталося Тетяні Гаврильчик. Владислава Кіба в цьому матчі набрала 12 очок + 5 підбирань. У Христини Кулеши – 10 очок та 6 підборів.