Будівельник-НУФВСУ здобуває історичну перемогу, а Франківськ-Прикарпаття вириває звитягу над Динамо

20:20 | 01 октября 2021
У Києві стартував 2 тур регулярного чемпіонату жіночої Суперліги.

У Києві стартував 2 тур регулярного чемпіонату жіночої Суперліги. Початок йому поклали два матчі – Будівельник-НУФВСУ приймав Рівне-ОШВСМ, а Динамо-НПУ – Франківськ-Прикарпаття.

Історичну, першу для себе перемогу оформив дебютант жіночої Суперліги – Будівельник. Підопічні Срджана Радуловича розправилися із рівнянками.

Вирішальною у цій дуелі стала перша половина гри, у якій господарки майданчику були значно сильнішими. Зокрема другу чверть рівнянки повністю провалили, набравши лише 5 очок. Відтак, на велику перерву Будівельник пішов з перевагою аж у 24 пункти.

Після відпочинку, гостям вдалося перехопити ініціативу та забрати дві наступні чверті. Однак, для перемоги цього виявилося замало. Фінальна сирена зафіксувала переконливу звитягу киянок – 71:56.

Найкращою гравчинею у складі Будівельника стала Ганна Рульова, яка оформила дабл-дабл із 20 очок та 10 підбирань.

Жіноча Суперліга
Регулярний чемпіонат

Київ. СК НУФВСУ
Будівельник-НУФВСУ – Рівне-ОШВСМ 71:56 (21:13, 21:5, 13:19, 16:19)

Будівельник: Споляр 19 + 7 підбирань, Рульова 20 + 10 підбирань, Мітіна 5 + 4 підбирання, Завідна 6 + 7 підбирань, Кейн 11 + 12 підбирань – старт, Бірюк 0, Алексейчик 0, Кононученко 0, Волошина 1, Гулямова 7 + 2 підбирання, Гутевич 0, Рабчук 2.

Рівне: Кіба 9, Спиридонова 1 + 2 підбирання, Кучерьонок 3, Гаврильчик 13 + 8 підбирань, Кулеша 0 + 5 підбирань – старт, Лапхан 1, Дроботюк 0, Безкоровайна 5 + 4 підбирання, Шматова 20 + 4 підбирання, Павлюк 0, Шепелюк 0, Іванюк 4.

Ще в одному поєдинку ігрового дня Франківськ-Прикарпаття вирвав перемогу над Динамо-НПУ. Майже впродовж усього матчу на майданчику панувала рівна боротьба. Як результат, до заключної чверті команди підходили за паритету – 53:53.

Втім, у заключній 10-ти хвилинці гості зуміли перехилити шальки терезів на свій бік та здобути вольову вікторію – 69:76.

Найкращою у складі переможниць стала Олена Тетерук, в її активі 28 очок та 9 підбирань.

Київ. СК Педуніверситету
Динамо-НПУ – Франківськ-Прикарпаття 69:76 (13:15, 24:23, 16:15, 16:23)

Динамо: Мікульська 3 + 2 підбирання, Моблі 14 + 6 підбирань, Келловей 30 + 6 підбирань, Фастова 8 + 6 підбирань, Радіонова 12 + 5 підбирань – старт, Бугайова 2.

Франківськ: Гвічіані 5, Філевич 17 + 6 підбирань, Молова 17 + 8 підбирань, Космач 2 + 5 передач, Тетерук 28 + 9 підбирань – старт, П. Гвічіані 0, Завертайло 0, Ковтун 7, Тихонова 0.