Перша перемога Кривбаса, камбек Київ-Баскета та успіх Прометея: результати Суперліги Windrose 1 жовтня

23:50 | 01 октября 2021
Команди Суперліги Windrose зіграли 1 жовтня матчі регулярного чемпіонату.

Новачок елітного дивізіону Кривбас грав проти Тернополя перший домашній матч сезону. Господарі стримали тиск більш досвідчених гостей, вирівняли гру та вирвали в овертаймі дебютну перемогу.

Найрезультативнішим у криворіжців став Едвард Полайт – 25 очок.

У Миколаєві господарі були близькими до сенсації в матчі з переможцем регулярного чемпіонату минулого сезону. На початку зустрічі господарі шокували Київ-Баскет потужним початком. На велику перерву господарі мали ще 17 очок запасу. Та в другій половині кияни повністю переломили перебіг боротьби і вирвали перемогу в овертаймі, надолуживши відставання в 25 очок.

Найрезультативнішим у цьому матчі став легіонер киян Дерріл Вудсон – 20 очок.

У Харкові Соколи не витримали тиск чемпіона – Прометея. Господарі намагалися в третій чверті взяти гру під свій контроль, та в підсумку свого не досягли. Гостьова перемога Прометея.

Найрезультативнішими у Харкові стали Майкл Девіс у господарів та ДіАнжело Харрісон у гостей – по 19 очок.