Святослав Михайлюк дебютував за Торонто в офіційних матчах

10:20 | 21 октября 2021
Український атакуючий захисник Святослав Михайлюк провів перший офіційний матч за Торонто Репторс в НБА.

Команда нашого легіонера в домашньому матчі поступилася Вашингтону з рахунком 83:98.

Українець розпочав гру проти Вашингтона на лаві запасних, але з'явився на майданчику вже у першій чверті за рахунку 14:18, змінивши О Джі Анунобі.

Щоправда, за відведений час до кінця стартової 12-хвилинки Михайлюк заробив лише один персональний фол.

Українець залишився у складі Репторс на другу чверть, провівши 4 хвилини, за які відзначився першими результативними діями – набрав 2 очки і здійснив підбирання. В цей же час спроба Михайлюка влучити з-за дуги виявилася невдалою.

Через дві хвилини після заміни Михайлюк знову з'явився на майданчику. За час до кінця чверті українець зробив ще два підбирання, але влучив з двох спроб триочкових.

У третій чверті Михайлюк з'явився за 3:19 до кінця. Українець заробив ще два очки зі штрафних кидків, а в пасив записав дві втрати м'яча. Наш гравець знову бів замінений і в останній чверті на майданчик не виходив.

В підсумку Михайлюк отримав 16 хвилин ігрового часу, набрав 4 очки (1/2 двоочкових, 0/3 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3 підбирання в захисті при 1 втраті і 4 фолах. Показник "+/-" українця склав "-1".

Відео огляд матчу Торонто - Вашингтон:

Український центровий Сакраменто Олексій Лень ігрового часу в матчі проти Портленда не отримав, а його команда виграла 124:121.

Нагадаємо, Михайлюк та Лень змінили команди у міжсезоння: Святослав з Оклахоми перейшов у Торонто, у той час, як Олексій після виступів за Вашингтон став гравцем Сакраменто.

Для Святослава Михайлюка Торонто Репторс - четверта команда в кар'єрі і четвертий сезон в НБА. Перед цим українець виступав за Лос-Анджелес Лейкерс, Детройт Пістонз та Оклахому Сіті Тандер.

Для Леня це буде восьмий сезон у НБА.

В наступних матчах Торонто Михайлюка в ніч з 22 на 23 жовтня зіграє на виїзді з Бостоном, а Сакраменто Леня в цей же день дома прийме Юту.