Прометей здобув третю впевнену перемогу у жіночому Єврокубку

20:35 | 27 октября 2021
Жіночий Прометей здобув впевнену перемогу на виїзді проти турецької команди Елязиг Ідаре в матчі 3-го туру Єврокубку – 78:66.

Прометей в Єврокубку стартував з двох впевнених перемог, обігравши румунський Сепсі 86:64 та угорський Уні Дьєр 117:83, тоді як турецька команда виграла один з двох стартових своїх поєдинків.

Українська команда впевнено розпочала гру з ривка 9:2, але господарки під гул трибун на адресу кравчинь Прометея зумів вирівняти гру і навіть виграти першу чверть 19:18.

Втім, уже початок другої чверті показав, хто був кращим в цей вечір. За п’ять хвилин чверті наші баскетболістки набрали 17 очок, на що суперниці відповіли лише двома точними кидками. В ці хвилини баскетболістки Прометея швидше діяли в атаці, робили перехоплення, були кращими на підбираннях. Після тайм-ауту гравчині Елязига Ідаре вирівняли гру, але максимум, що вони зробили, це зуміли до перерви зберегти розрив у рахунку на рівні 10 очок – 46:36.

В наступній десятихвилинці Прометей двічі доводив свою перевагу до 16 очок і взагалі тримав її двозначною.

Останню чверть краще почали баскетболістки Елязига, які скоротили своє відставання до 7 очок, але дальнє влучання Аткінс і два очки Бабич повернули Прометею перевагу +12 за 4:23 до кінця зустрічі.

За час, що залишився, Прометей нічого не дозволив зробити суперницям і впевнено довів гру до перемоги.

Найкращими у складі української команди стали Аріель Аткінс (17 очок, 9 підбирань, РЕ 20) та Джойнер Холмс (16 очок, 14 підбирань, РЕ 23). Також відзначимо Ніколіну Бабіч з 16 очками та Ольгу Дубровіну, яка зробила дабл-дабл.

В наступній грі Євроліги Прометей на виїзді 3 жовтня зіграє проти Сепсі.

Єврокубок ФІБА

Елязиг, Туреччина

Елязиг (Туреччина) – Прометей (Україна) 66:78 (19:18, 17:28, 14:18, 16:14)

Прометей: Дубровіна 10 + 10 передач, Аткінс 17 + 9 підбирань, Дацько 8 + 6 підбирань, Холмс 16 + 14 підбирань, Юркевічус 9 + 7 підбирань – старт, Бабіч 16, Мусієнко 2, Любінець.