Прометей здобув першу перемогу в груповому раунді Ліги чемпіонів

00:05 | 28 октября 2021
Прометей проводив матч третього туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому на виїзді в Італії протистояв Динамо Сассарі.

Господарі вдаліше за суперника провели першу половину гри: Динамо мав кращий відсоток реалізації кидків з усіх дистанцій і отримував більше шансів для повторних атак. При цьому обидва колективи доволі багато помилялися до великої перерви — 7 втрат у Динамо, 10 у Прометея.

Чемпіон України не завжди встигав за нападом господарів, гра яких на чужій половині майданчику виглядала доволі цілісно. Відмінну першу половину провів ветеран Девід Логан, який вже за дві чверті відвантажив Прометею 11 очок.

Американське тріо українського клубу Доу, Стефенс, Харрісон принесло команді 29 з 38 командних очок за першу половину, а Стефенс двома влучними дальнімі на останній хвилині першої частини гри скоротив відставання Прометея до 6 очок. У другій частині матчу чемпіону України треба було продовжувати погоню за суперником.

І ця погоня виявилася вдалою. Прометю вдалося виправити помилки у захисті та додати у нападі. Найкращий матч у складі Прометея провів Ді Джей Кеннеді, який став найціннішим гравцем команди. Хороші відрізки у нападі провели Білан, Харрісон та Сидоров, Прометей виключив Логана та став припускатися меншої кількості помилок. Коли втомилися гості, помилок побільшало вже в них і все це довзолило чемпіону України провести переможний відрізок четвертій чверті.

Команда Ронена Гінзбурга виграла другу половину 49:35 та здобула перемогу з рахунком 87:79. Це перша перемога для команди зі Слобожанського у груповому раунді Ліги чемпіонів, після якої Прометей вийшов на третє місце в групі.

Наступний матч український клуб зіграє 10 листопада на виїзді проти іспанського Тенерифе.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд, 3-й тур

27 жовтня. Сассарі, Італія

Динамо Сассарі — Прометей 79:87 (22:13, 22:25, 19:27, 16:22)

Прометей: Кеннеді 17 + 10 підбирань + 5 передач, Харрісон 16, Сидоров 14, Стефенс 10 + 5 підбирань, Еванс 7 + 7 підбирань — старт, Доу 17 + 7 підбирань + 3 передачі, Білан 4, Липовий 2, Петров 0, Лукашов 0

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії