Перший успіх Динамо, перемоги лідерів: результати жіночої Суперліги 30 жовтня

20:35 | 30 октября 2021
30 жовтня у жіночій Суперлізі було зіграно чотири матчі регулярного чемпіонату.

Столичний Київ-Баскет у домашньому матчі оформив перемогу, здолавши Рівне з рахунком 74:60. Для колектива Володимира Холопова ця перемога стала сьомою у дев’яти поєдинках регулярного чемпіонату, у той час як команда з Рівного програла всьоме за аналогічної кількості зіграних поєдинків.

Читайте: Визначено символічну збірну та MVP 5 туру жіночої Суперліги

Одеській Інтерхім дав бій іншому столичному клубу — Будівельнику. Але лише в першій чверті, яку команда Ірини Щипакіної виграла, після чого віддала три наступних. Команда Срджана Радуловича перемогла з рахунком 99:72, здобувши 7 перемогу у 9 матчах. Одеситки програли свій 5-й матч у сезоні, зігравши 9 поєдинків.

Чергову переконливу перемогу оформив чемпіон України Прометей. Команда Вікторії Большакової розгромила Франківськ-Прикарпаття Юрія Процюка з рахунком 94:60. Господарки контролювали матч протягом усієї 40-хвилинної дистанції, подовживши виграшну серію в національній першості до 9 ігор.

В матчі аутсайдерів свою першу звитягу в сезоні святкувала команда столичного Динамо-НПУ. Киянки на виїзді перемогли бердянську Чайку. Ключовим став ривок команди Олени Рижової у третій чверті, після якого столична команда лідерство вже не віддавала. Динамо здобуло першу перемогу в 9 матчах першого кола, а Чайка програла всі сім ігор на старті сезону.