Прометей зазнав першої поразки в Єврокубку ФІБА

21:20 | 03 ноября 2021
Жіночий Прометей програв на виїзді румунській Сепсі в матчі четвертого туру групового етапу Єврокубку ФІБА – 78:80.

Після виграної українками стартової чверті здавалося, що питання четвертої поспіль перемоги для гостей зі слобожанського зовсім скоро стане риторичним. Однак уже в другій 10-хвилинці виникли сумніви щодо цього.

Господарки суттєво додали та перехопили ігрову перевагу. Натомість у Прометея гра розладналася, побільшало помилок. Нестримною для українок стала лідерка румунської команди Брайана Фрейзер.

Не змінилася ситуація і з початком третьої чверті. Суперниці й надалі агресивніше атакували, домінували під щитами, краще били з-за дуги.

Лише в заключній чверті гості задіяли всі можливості та стали швидко надолужувати згаяне. Однак часу не вистачило. Він закінчився, коли різниця між командами скоротилася з максимальних 10 очок до двох.

Найрезультативнішими в складі гостей стали легіонерки. У Аріель Алкінс 24 очка, у Джойнер Холмс – 23. Найрезультативнішою в матчі стала Брайана Фрейзер зі складу Сепсі – 39 очок.

Відтак перша поразка Прометея на груповому етапі. Втім, попри поразку, Прометей залишився першим у групі, маючи два заключні матчі вдома.

ЄВРОКУБОК ФІБА
Група В. 4 тур

3 листопада

Сфинту Герге. 19:00
Сепсі (Румунія) – Прометей (Україна) – 80:78 (12:18, 36:25, 18:14, 14:21)
Прометей: Аткінс 24о + 9пд, Холмс 23о + 10пд, Дубровіна 7, Дацько 7, Юркевичус 3о + 10пд – старт; Бабич 8о + 6пд, Любінець 6о + 6пд, Мусієнко, Горобець.