Харківські Соколи та Черкаські Мавпи-2 вийшли в 1/8 фіналу Кубку України

17:35 | 07 ноября 2021
У Кубку України серед команд чоловіків 7 листопада відбулося ще два матчі 1/16 фіналу Кубку України.

У Рівному господарі зустрічалися з суперниками по Вищій лізі з Черкаських Мавп-2. У чемпіонаті рівняни наразі єдина команда без поразок – 8 перемог. У черкасців три перемоги в шести матчах. Гості з початком зустрічі змогли нав’язати господарям свою гру та шокувати їх 16-очковою перевагою після першої половини. Домінування черкасців продовжилося і в третій чверті. Господарі лише в заключній частині кинулися з усіх сил надолужувати втрачене. За четверту 10-хвилинку рівняни забили більше, ніж за всю першу половину, однак цього не вистачило, аби врятуватися від поразки.

Найрезультативнішим у матчі став Ілля Здирка зі складу гостей. За майже 33 хвилини на майданчику він набрав 23 очка.

У другому матчі дня Тернопіль-2 поступився вдома суперліговим Харківським Соколам. Бодай якось стримувати тиск потужнішого суперника господарям вдавалося лише на початку зустрічі. Надалі харків’яни впевнено домінували.

Найрезультативнішим у переможців став Сергій Кузнецов – 17 очок.

КУБОК УКРАЇНИ
Чоловіки. 1/16 фіналу

7 листопада

Рівне. 14:00
Рівне-ОШВСМ – Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2 – 75:88 (15:24, 13:20, 17:25, 30:19)

Тернопіль-2-ЗУНУ – Харківські Соколи – 55:96 (13:17, 16:30, 13:22, 13:27)