Прометей не втримав перемогу в матчі проти Тенерифе

01:05 | 11 ноября 2021
Чемпіон України Прометей проводив матч 4 туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Чемпіон України Прометей проводив матч 4 туру групового раунду Ліги чемпіонів. Команда Ронена Гінзбурга грала проти потужного іспанського Тенерифе.

Господарі краще розпочали матч і виграли першу половину. Підопічні Чуса Відорети результативно грали у трисекундній та з вискоим відсотком атакували з дальньої дистанції. Прометею заважали втрати та невдалий захист у фарбі, але ще у другій половині другої чверті чемпіон України зумів втримати ривок суперника, який на певному відрізку дистанції втік на максимальні 16 очок.

Але команда Ронена Гінзбурга знайшла можливість краще захиститися і не дозволила господарям збільшити перевагу перед великою перервою. Після двох чвертей господарі мали 7-очкове лідерств.

Найкращий відрізок у матчі Прометей провів у третій чверті, під час якої команда Гінзбурга не тільки наздогнала суперника, а й отримала 6 очок перваги. Справжнім ікс-фактором для чемпіона України став В’ячеслав Петров, який провів свій найкращий матч у кар’єрі у Лізі чемпіонів. Український бігмен, реалізував 5 з 5 триочкових та 7 з 7 кидків з гри, набравши за матч 19 очок.

Прометей продовжив лідирувати і в четвертій чверті, отримавши за 4 з половиною хвилини до кінця матчу максимальні 7 очок переваги, але… На жаль, втримати переможний рахунок українському клубу не вдалося: команда Гінзбурга пропустила ривок Тенеріфе 12:3, провалила заключний відрізок матчу у нападі та надала занадто багато можливостей іспанцям, які вони використали. Тенерифе все ж таки повернув собі лідерство в клатчі та довів матч до перемоги з рахунком 80:78.

Прометей зазнав третьої поразки у чотирьох матчах Ліги чемпіонів, але вже в матчі проти Динамо Сассарі, в разі перемоги, може гарантувати собі третє місце в групі та вихід у плей-ін.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд, 4-й тур

Тенерифе — Прометей 80:78 (26:18, 18:19, 17:24, 19:17)

Прометей: Харрісон 17, Кеннеді 13 + 5 підбирань, Доу 10 + 6 передач + 6 підбирань, Еванс 7 + 8 підбирань + 3 передачі, Липовий 3 — старт, Петров 19 + 5 підбиранеь, Сидоров 5, Білан 4, Беліков 0

Повна статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії