Прометей розгромив Динамо Сассарі та пробився до плей-ін Ліги чемпіонів

22:35 | 08 декабря 2021
Чемпіон України Прометей здобув переконливу перемогу над Динамо Сассарі у Запоріжжі у матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів 89:56.

Незважаючи на те, що до закінчення групового етапу Ліги чемпіонів ФІБА ще залишається один тур, саме матч з Динамо Сассарі ставав ключовим для підопічних Ронена Гінсбурга. Результат цього матчу на 90% визначав подальшу долю українського клубу на міжнародній арені.

Для гарантії дострокового виходу до раунду плей-ін баскетболістам зі Слобожанського необхідно було з будь-яким рахунком виграти сьогоднішній матч.

Прометей вийшов дуже зарядженим на гру та зі старту створив собі заділ – 16:7. На якийсь момент Динамо Сассарі зуміло скоротити своє відставання до 3 очок, але далі наша команда повернула собі комфортну перевагу, яку закріпив наприкінці першої чверті точний триочковий Доу – 27:15. Запорукою такого успішного дебюту гри стали реалізовані 6 із 7 дальніх кидків (проти 1 із 4 у італійців), а також перевага на підбираннях 11:5.

Під час другої чверті Прометей зумів розвинути свою перевагу до 21 очка, але за останні хвилини гості зуміли трохи відігратися, пішовши на перерву за рахунку 45:32.

Третю чверть Прометей розпочав із ривка 14:2, завдяки чому розвинув свою перевагу до 25 очок, яку на цей раз зберіг до перерви – 65:41.

В останній чверті гості остаточно "посипались" і Прометей спокійно довів матч до перемогию

В останньому турі Прометей на виїзді 21 грудня зіграє проти німецького Різена Людвігсбурга, але ця гра вже не матиме жодного турнірного значення – наша команда залишиться третьою у группі.

У плей-ін (серія до двох перемог) у січні Прометей зіграє проти другої команди групи В (претендують Хапоель Ієрусалим, Каршияка та Сталь Острув Велькопольскі). Переможець протистояння увійде до топ-16 Ліги чемпіонів.

Варто додати, що українська команда вперше в історії вийшла з групи Ліги чемпіонів.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група А. 5 тур

8 грудня. Запоріжжя

Прометей (Україна) – Сассарі (Італія) 89:56 (27:15, 18:17, 20:9, 24:15) - статистика матчу

Прометей: Харрісон 17, Кеннеді 16 + 10 підбирань + 5 передач, Сидоров 7, Еванс 4 + 5 підбирань, Липовий 8 – старт; Доу 13 + 9 підбирань, Білан 7 + 7 підбирань, Лукашов 5, Петров 0, Бєліков 0

Динамо Сассарі: Робінсон 5 + 7 передач, Бернелл 12, Бендіус 9 + 7 підбирань, Круслін 3, Мековулу 10 + 5 підбирань – старт; Трейєр 2, Баттл 6, Логан 9, Девеккі 0, Діоп 0