Неймовірна перемога Кривбаса, Одеса виграла вдруге за тиждень, успіх Прометея та Будівельника

00:20 | 12 декабря 2021
Матчем у Києві між столичним Будівельником та Запоріжжям стартував ігровий день у Суперлізі Windrose.

Початок гри виявився рівним, але саме Запоріжжя вийшло вперед і намагалось триматись попереду в рахунку. Будівельник не відпускав суперника більше, ніж на 5 очок, але і вийти вперед команді Міглінієкса довго не вдавалось. Лише за три хвилини до кінця другої чверті Будівельник опинився попереду на 5 очок і фактично цю перевагу господарі зуміли зберегти до великої перерви - 43:39.

Третю чверть попереду був Будівельник, перевага якого сягала 10 очок, але до закінчення 10-хвилинки Запоріжжя скоротив своє відставання до мінімуму – 63:62. Остання чверть пройшла за переваги Будівельника, хоча за 1:30 до кінця гри Запоріжжя приблизилось на відстань 2 очки. Але Міглінієнкс в цей момент взяв тайм-аут, після якого кияни провели дві результативні атаки, довели свою перевагу до +6 за 45 секунд до кінця і вже не віддали супернику перемогу – 87:81.

Кращим у переможців у грі став Джером Рендл, на рахунку якого 27 очок та 9 передач.

В наступному матчу 17 грудня Запоріжжя вдома прийме Київ-Баскет, а ось Будівельник уже в понеділок, 13 грудня, на своєму майданчику зіграє проти Прометея.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

11 грудня, Київ, GYMMAXX

Будівельник – Запоріжжя 87:81 (18:19, 25:20, 20:23, 24:19) Будівельник: Браун 6, Стоктон 14 + 5 передач, Близнюк 10, Кобець 10, Гордон 6 + 9 підбирань – старт; Рендл 27 + 9 передач, Конєв 12 + 10 підбирань, Кондраков 2, Апшоу 0

Запоріжжя: Максвелл 12, Мальчевський 13 + 10 підбирань, Френсіс 17, Сізов 8 + 7 підбирань + 5 передач – 5 втрат, Джозеф 12 + 6 підбирань + 7 передач – старт; Міхєєв 8, Удрас 8 + 7 підбирань, Морозов 3, Тітов 0

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Суперліга Windrose (@superligawindrose)

Черкаські Мавпи приймали Прометей у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Господарі непогано розпочали гру і навіть утримували лідерство до екватору першої чверті, але чемпіон зумів перехопити ініциативу. Команда Ронена Гінзбурга погано атакувала з дальньої дистанції, але домінувала у трисекудній, що і дозволило гостям отримати двозначну під час першої половини. Господарі вдаліше атакували з-за дуги, але припускалися більшої кількості втрат та не втримали суперника під кільцем. У команди зі Слобожанського за 7 хвилин на майданчику за дві стартові чверті 10 очок встиг набрати Міро Білан.

Останнє слово в другій чверті було за Мавпами, які, оформивши ривок 9:0, скоротили відставання до 5 очок за підсумком 20 хвилин гри.

Мавпи вдало розпочали і другу половину, скоротивши відставання до 2 очок, але Прометей переконливо відповів і довів матч до комфортної перемоги. Гості продовжували мати солідну перевагу під кільцем, результативніше зіграли у швидкому нападі та використали глибину складу, отримавши 42 очки від гравців лави запасних.

Мавпи намагалися триматися у грі, але клас суперника давзя взнаки. Прометей здобув комфортну перемогу, вигравши виїзний матч із рахунком 90:76. Це 17 поспіль перемога чемпіона України та 15 поразка Мавп у 19 матчах сехону.

Денис Лукашов став найефективнішим гравцем у Прометея: капітан набрав 10 очок, віддав 8 передач, зробив 4 підбирання, реалізувавши 2 з 4 триочкових. Рейтинг ефективності розігруючого становив 20 балів.

Прометей свій наступний матч зіграє 13 грудня на виїзді проти Будівельника. Черкаські Мавпи 16 грудня вдома протистоятимуть Кривбасу.

11 грудня. Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи — Прометей 76:90 (13:19, 23:22, 22:29, 18:20)

Мавпи: Ткаченко 17 + 5 підбирань + 2 перехоплення, Максвелл 15 + 7 підбирань — 3 втрати, Дугат 11 + 4 перехоплення — 5 втрат, Кольченко 7, Сергеєв 0 — старт, Гемілтон 13, Первіс 9, Приймак 4, Конате 0, Попов 0

Прометей: Кеннеді 16 + + 7 підбирань + 3 передачі, Харрісон 15 + 6 підбирань + 4 передачі — 4 втрати, Петров 0, Сидоров 6, Еванс 2 — старт, Білан 16 + 6 підбирань — 3 втрати, Лукашов 10 + 8 передач + 4 підбирання, Доу 8, Беліков 8

Кривбас перервав семиматчеву серію поразок, перемігши у матчі з неймовірною кінцівкою Хімік – 66:63.

Хімік доволі впевнено почав матч з ривка 9:0, але далі Кривбас налагодив свою гру у захисті і «втягнув» суперника у зручний для себе темп матчу. Це призвело до доволі скромної в плані результативності гри. Першу чверть команди завершили за рахунку 9:13 на користь Хіміка, а на перерву пішли при рахунку 30:26 на табло на користь вже Кривбасу.

З початком третьої чверті Кривбас продовжив успішну для себе гру в атаці, зумівши відірватись на 10 очок. Надалі попри всі намагання Хіміка відігратись, господарі втримували комфортну для себе перевагу. Хоча кінцівку Кривбас провалив і на 43 секунди до кінця Хімік скоротив своє відставання до 3 очок. І тут почалось найцікавіше. Кривбас не зумів реалізувати свою атаку, у Хіміка було 17 секунд і Спенсеру цього вистачило, щоб забити з-за дуги – 63:63.

У Кривбаса було 3 секунди на спробу уникнути овертайму і господарям це вдалось! Переможний баззер на рахунку Клима Артамонова.

Таким чином, Кривбас перервав серію поразок з 7 матчів, хоча і залишився на 10-й сходинці турнірної таблиці. Хімік – шостий.

Кращим гравцем матчу став Владислав Коренюк, який набрав 22 очки у цій грі.

У наступному матчі Кривбас 16 грудня на виїзді зустрінеться з Черкаськими Мавпами, а Хімік 17 грудня вдома буде приймати Харківські Соколи.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіона

11 грудня. Кривий ріг, СК КТУ

Кривбас – Хімік 66:63 (9:13, 21:13, 21:16, 15:21)

Кривбас: Коренюк 22, Артамонов 12, Поповіч 17 + 8 підбирань, Латковіч 9, Вуковіч 1 – старт; Юміпіг 3, Бондарчук 2 + 8 підбирань, Мотлі 0

Хімік: Спенсер 13, Джонс 16 + 10 підбирань, Ковляр 7, Рябчук 3, Антіпов 6 + 5 підбирань – старт; Едвін 9 + 5 передач, Морріс 7, Мироненко 2, Козак 0

Миколаїв приймав Одесу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Гості трохи краще почали матч, вигравши стартову чверть і захопивши лідерство на екваторі стартової десятихвилинки. Команда Олега Юшкіна чудово атакувала з-за дуги, реалізувавши 8 з 15 триочкових за половину, а 14 очок Келлісона та 15 балів від Новікова допомогли гостям втримати лідерство. Миколаїв мав гірший відсоток реалізації кидків з гри та більше втрат, що призвело до відставання підопічних Олександра Цикалюка.

Після великої перерви повернути перевагу Миколаєву не вдалося — одесити довели матч до перемоги. Господарям вдавалося наблизитися до суперника, але оформити камбек гості супернику не дозволили. Команда Олега Юшкіна продовжувала атакувати з вискоим відсотком з дальньої дистанції, що і стало ключем до перемоги. Миколаїв намагався врятувати матч до фінальної сирени, але зробити останній крок господарям не вдалося.

Одеса, лідируючи майже протягом усього матчу, довела його до перемоги — 82:80. Команда Олега Юшкіна перемогла вдруге тиждень і подвоїла перевагу в сезонній серії з корабелами.

Чарльз Келлісон завершив матч із 23 очками (5/8 двоочкових, 3/5 триочкових, 4/4 штрафних), к підбираннями та 3 передачами (РЕ 24) і став MVP гри.

11 грудня. Миколаїв, СК Надія

Миколаїв — Одеса 80:82 (16:21, 21:21, 15:19, 28:21)

Миколаїв: Радуніч 15 + 8 підбирань, Хьорст 14 + 6 підбирань + 4 передачі, Кальніченко 9, Хохоник 2, Онуфрієв 2 — старт, Вокер 17 + 5 передач, Барніс 10, Кожем’якін 5, Тіщенко 3, Дубоненко 3, Бріджман 0

Одеса: Келлісон 23 + 4 підбирання + 3 передачі, Лейманіс 16 + 5 підбирань + 5 передач, Агафонов 6 + 4 передачі, Носков 5 + 6 підбирань, Фіцпатрік 1 — старт, Новіков 17, Блаус 9 + 5 підбирань + 2 передачі, Марченко 3, Гутман 2