Ліга чемпіонів. Прометей закриває груповий турнір гостьовою перемогою у Німеччині

00:05 | 22 декабря 2021
Заключний для обох команд поєдинок групового раунду не мав турнірного значення: Різен Людвігсбург гарантовано мав фінішути першим, а Прометей - третім. Заключний для обох команд поєдинок групового раунду не мав турнірного значення: Різен Людвігсбург гарантовано мав фінішути першим, а Прометей - третім. Певним чином, це теж позначилося у більш відкритому і швидкому баскетболі. Більш того: у першій половині команди виконали лише два штрафні кидки (обидва - у чемпіона України). Початок поєдинку залишився за господарями: Ронен Гінзбург змушений був брати тайм-аут за менш, ніж три хвилини до закінчення першої чверті та відставання - 8:15. Людвігсбург забрав десятихвилинку, підсумувавши її точним дальнім кидком Патріка - 20:12. Цьому посприяли, зокрема, 5 програних підбирань Прометеєм на своєму щиті та 7 втрат.  Наступна чверть стала першою успішною для українського колективу, зважаючи і на матч у Києві, у протистоянні із цим німецьким клубом - 19:14. 7 очок упродовж цього відтинку поєдинку набрав Ілля Сидоров, а Олександр Липовий двічі влучив з периметру.  Тур Кубка України з 3х3 у Києві: склад і розклад змагань Суттєво допоміг Прометею і його прогрес у грі під щитами: перед великою перервою він лідирував за підбираннями - 22:16. Домогтися більшого, окрім триочкового відставання, перед нею не дозволили, зокрема, 12 втрат.       Початок третьої чверті відзначився ще більшими змінами у поєдинку. Два двоочкові кидки від Еванса, дальній Харрісона та вигране єдиноборство зі суперником під чужим щитом Білана дозволили гостям остаточно оформити "камбек" і вийти уперед - 40:36.  Розкутість, позбавлена тиску щодо результату, а відтак і упевненість, дозволяли Прометею почувати себе більш, ніж переконливо. "Три з фолом" від Доу, влучання з периметру від Харрісона та Петрова організували найбільшу різницю у матчі на користь Прометея - 53:39.  Наслідок: команда з України виграла і третю чверть (28:11). 14-окова перевага Прометея перед четвертою десятихвилинкою не убезпечила від проблем у ній. За менш, ніж чотири хвилини до кінця основного часу атака з-під кошика від Сімона дозволила Людвігсбургу наблизитися до української команди на відстань у три очки (56:59).  Утім, почергові влучання від Доу, Білана, блок-шот і перехоплення від того ж таки Міро,  кілька поспішних дальніх атак господарів, і хорватський центровий своїм "лей-апом" фіналізує підсумкові 71:60 за Прометеєм.  Місце у плей-ін гарантоване: Прометей фінішує третім у групі  Якщо у зустрічі у Києві цих суперників підбирання виграв Людвігсбург, то поєдинок у Німеччині відзначився перевагою гостей - 53:36 (21:13 - у нападі), які також краще рухали м'яч у захисті (17:10 за результативними передачами) та ліпше влучали з периметру (11/33 - 33,33% проти 4/25 - 16%). Не менш, ніж 10 очок набрали троє представників Прометея - Білан (10), Харрісон (15) та Доу (17), в якого ще й 8 підбирань і 6 асистів.   Третя перемога чемпіона України у Лізі чемпіонів і покращений настрій в очікуванні на свого суперника в плей-ін. Він визначиться наступного тижня.  Різен Людвігсбург - Прометей - 60:71 (20:12, 14:19, 11:28, 15:12). Різен Людвігсбург: Бартоло 3 + 6 підбирань, Й. Патрік 2, Мохіка 0, Сімон 17 + 5 підбирань, Вудард 8 + 5 підбирань - старт; Елкінс 1, Бехре 3, Герцог 2, Дж. Патрік 6, Радебойг 12 + 7 підбирань, Угбо 0, Вольфарт-Боттерманн 6 + 5 підбирань   Прометей: Доу 17 + 8 підбирань + 6 передач, Харрісон 15 + 6 підбирань, Липовий 8, Петров 6 + 7 підбирань, Білан 10 + 6 підбирань - старт; Беліков 0, Еванс 6 + 10 підбирань, Лукашов 0, Сидоров 9