Визначилась символічна збірна першої частини сезону Суперліги Windrose

09:50 | 30 декабря 2021
Зіграно заключні матчі 2021 року в Суперлізі Windrose.

Зіграно заключні матчі 2021 року в Суперлізі Windrose. За підсумком двох кіл визначено символічну збірну першої частини регулярного чемпіонату, до якої увійшли представники п’яти різних клубів.

Майкл Девіс (Харківські Соколи, 21 матч, 33.1 хвилини) — 19.7 очка, 3.8 підбирання, 3.6 передачі, 1.5 перехоплення (РЕ 17.4).

Харківські Соколи стали справжнім відкриттям першої частини сезону, посівши після двох кіл 4 місце в турнірній таблиці. Майкл Девіс був лідером команди, визнавався найкращим гравцем Суперліги в жовтні та чотири рази входив до символічних збірних тижня. Девіс є другим кращим скорером чемпіонату, реалізуючи при цьому 42.9% триочкових кидків.

Ейвері Вудсон (Київ-Баскет, 20 матчів, 26.0 хвилини) — 13.6 очка, 3.6 підбирання, 2.9 передачі (РЕ 13.6)

Київ-Баскет — одна з найстабільніших команд ліги, яка, представляючи Україну і на євроарені, зберігла за собою місце в топ-3 Суперліги Windrose. Колектив Айнарса Багатскіса традиційно демонструє командну гру з рівним розподілом ігрового часу та ролей. Одним із найстабільніших гравців протягом першої частини сезону у киян був саме американський захисник Ейвері Вудсон, який готовий був взяти на себе гру у вирішальний момент і мав найкращий у команді відсоток реалізації дальніх атак — 39.8%.

Джиан Клавелл (Будівельник, 14 матчів, 33.0 хвилини) — 26.4 очка, 5.1 підбирання, 4.6 передачі (РЕ 23.5)

Лідер Суперліги за результативністю та ефективністю, сьомий в чемпіонаті за передачами. Гра однієї з топ-зірок ліги Джиана Клавелла стала справжньою прикрасою сезону, але, на жаль, пуерториканець отримав серйозну травму та взяв участь лише в 14 матчах. Очікується, що Клавелл зможе повернутися до гри в цьому сезоні і, будемо сподіватися, подарує фанам нові перфоманси.

Ді Джей Кеннеді (Прометей, 17 матчів, 26.0 хвилини) — 12.8 очка, 6.9 підбирання, 2.9 передачі, 1.4 перехоплення (РЕ 15.7)

Американський форвард Прометея підсилив команду вже під час сезону. Отримавши час на те, щоб зігратися з партнерами та отримати свою роль у команді, Кеннеді почав дуже швидко додавати. Підтвердженням цьому стала абсолютно лідерська гра американця в грудні. Кеннеді є вкрай корисним гравцем, як на своїй, так і на чужій половині майданчику, гравцем, який, як то кажуть, «робить різницю». Універсальний американець, який може зіграти та відзахищатися на трьох позиціях, зробив Прометей ще потужнішим і допоміг оформити вражаючу серію перемог.

Владислав Коренюк (Кривбас, 22 матчі, 28.4 хвилини) — 13.2 очка, 7.4 підбирання (РЕ 16.4)

Центровий Кривбаса став одним з найстабільніших гравців першої частини сезону. Український бігмен став автором восьми дабл-даблів, ключовим гравцем криворіжців у передній лінії та тричі входив до символічних збірних тижня. Коренюк став найефективнішим серед усіх українських гравців чемпіонату і четвертим найефективнішим бігменом в Суперлізі Windrose.