Прометей влучним кидком на останній секунді в овертаймі переміг Хапоель

21:50 | 25 января 2022
Прометей приймав Хапоель з Єрусалиму у другому матчі раунда плей-ін Ліги чемпіонів.

Суперники провели дві рівні чверті, які завершили з рівним рахунком. Прометей якісно використовував помилки суперника, набравши 14 очок після втрат Хапоеля. Чемпіони України також мали більше очок у швидкому нападі, але Хапоель краще реалізовував атаки з гри, зокрема двоочкові кидки. В цілому, у підопічних Йотама Гальперина була перевага під кільцем. Для господарів проблемою в першій половині став американський захисник Джейлен Адамс, який набрав за дві чверті 12 очок, але на велику перерву команді пішли за рівного рахунку — 36:36.

В трертій чверті гостям вдалося провести ривок, за рахунок якого Хапоель виграв чверть +7. Максимальний відрив ізраїльського клубу на цьому відрізку сягав 10 очок. Але Прометей, навіть попри втрату Діанджело Харрісона, який достроково завершив матч через два технічних, повернувся у заключній чверті і затягнув суперника у напружений клатч.

У дуже близькій та нервовій кінцівці виявити сильнішу команди в основний час не змогли. Міро Білан, пробиваючи два штрафних за -1 для українського клуба, влучив лише один. Хапоель мав останню атаку в четвертій чверті, але використати її не зміг — овертайм!

В додатковій п’ятихвилинці знову все вирішувалося на останніх секундах і цього разу вирішилось на користь українського клубу. Кріс Доу в останньому володінні на останній секунді забив переможний триочковий базер, яким приніс Прометею фантастично важку і важливу перемогу — 82:79.

Вирішальний матч серії плей-ін, яка грається до двох перемог, команди зіграють вже післязавтра, 27 січня в Єрусалимі!

Ліга чемпіонів. Плей-ін, матч №2

Запоріжжя, ПС Юність

Прометей (Україна) — Хапоель Єрусалим (Ізраїль) 82:79 ОТ (20:20, 16:16, 17:24, 22:25, 7:4)

Прометей: Кеннеді 20 + 9 підбирань, Стефенс 13 + 5 підбирань, Білан 13 + 7 підбирань + 3 передачі, Харрісон 10 Сидоров 4 — старт, Доу 9, Петров 6,  Липовий 5, Лукашов 2, Мішула 0