Динамо у Запоріжжі виходить до півфіналу

19:40 | 08 апреля 2016

З перших хвилин матчу у Запоріжжі динамівці захопили ініціативу і створили шестиочковий відрив. Але вже на екваторі першої чверті підопічні Дмитра Щиглинського відновили рівновагу а після кидка Змітровіча вийшли вперед. Кінцівка першої чверті запам’яталася триочковим Сліпенчука і блок-шотом Буца, який не дозволив закинути Дроздову. 15:17- на користь Динамо.

Гравці національної жіночої збірної України стали чемпіонками Казахстану

19:25 | 08 апреля 2016

Вітаємо гравців і тренера національної жіночої  збірної України Сергія Вознюка, Аліну Ягупову, Людмилу Науменко і Євгенію Спітковську зі здобуттям золотих медалей чемпіонату Казахстану! Увесь квартет виступає за казахський Окжетпес (Сергій Вознюк очолює цей колектив). У фіналі вони мінімально здолали Астану-Тайгерс 83:82, де грають Ольга Дубровіна і Ганна Зарицька. Відповідно, ці дівчата стали срібними призерками чемпіонату Казахстану.

Анонс матчів Євроліги 8 квітня: відео

17:25 | 08 апреля 2016

Команди Євроліги зіграють 8 квітня другу частину матчів 14 туру топ-16. Зустрінуться Цедевіта (Хорватія) – Црвена Звєзда (Сербія), Дарушафака (Туреччина) – Локомотив-Кубань (Росія), Унікаха (Іспанія) – Фенербахче (Туреччина), Олімпіакос (Греція) – ЦСКА  (Росія).

Визначилися всі пари 1/4 фіналу Євроліги

16:12 | 08 апреля 2016

У Євролізі незалежно від матчів 8 квітня визначилися всі пари 1/4 фіналу.

Найкращі моменти матчів Євроліги 7 квітня: відео

15:10 | 08 апреля 2016

Команди Євроліги зіграли 7 квітня частину матчів 14 туру топ-16.

Матчі Євроліги 7 квітня: результати і відео моментів

14:55 | 08 апреля 2016

Анадолу Ефес (Туреччина)  –  Панатинаікос (Греція) - 91:86 (17:23, 26:29, 18:14, 30:20)

Анонс фіналу чемпіонату України (дівчата 2003 р.н.)

14:10 | 08 апреля 2016

Змагання у Всеукраїнській баскетбольній юнацькій лізі виходять на фінішну пряму.

Найкращі моменти матчів НБА 8 квітня

13:25 | 08 апреля 2016

Команди НБА зіграли 8 квітня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Лень допоміг Фініксу перемогти: результати і відео матчів НБА 8 квітня

11:25 | 08 апреля 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Черкаські Мавпи - Миколаїв: топ-моменти чвертьфінальної битви

10:56 | 08 апреля 2016

Найбільш інтригуючою серед чвертьфінальних пар Суперліги Фаворит Спорт прогнозовано стала пара Черкаські Мавпи - Миколаїв. У першому матчі серії підопічні Максима Міхельсона на власному паркеті зуміли здобути перемогу 73:66. До вашої уваги - топ-моменти інтригуючого протистояння у палаці спорту Будівельник.