Усі пари плей-оф Суперліги Фаворит Спорт визначено

16:10 | 02 апреля 2016

Після перемоги Хіміка в Одесі над БІПою, а Миколаєва над Інфізом у Києві, визначилися усі пари плей-оф 25-го Чемпіонату України серед команд Суперліги Фаворит Спорт.

БІПА - Хімік: переконлива перемога гостей

15:55 | 02 апреля 2016

Друге протягом трьох днів протистояння БІПИ і Хіміка вже не вирізнялося безкомпромісним характером. Одесити у першій чверті спочатку вели у рахунку, але потім Хімік перехопив ініціативу. Яскравим підтвердженням цьому став чудовий слем-данк Метью Шоу, натомість три поспіль триочкові спроби Ткаченка виявилися безрезультатними. Максимум, що вдавалося одесситам після цього -  підкрастися до суперників на відстань одного влучного кидка.

Найкращі моменти матчу Хімік – Біпа: відео

12:29 | 02 апреля 2016

Южненський Хімік перемiг одеську БIПУ в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Фаворит Спорт. Дивіться найкращі моменти поєдинку, в якому команди виявили переможця лише в овертаймі.

Олександр Охріменко: якщо у команд є конфлікти, не буде перемог

11:10 | 02 апреля 2016

Старший тренер команди Черкаського національного університету, що виграла другий етап СБЛУ у дивізіоні "Центр", розповів про секрет успіху своїх студентів.

Динамо – Черкаські Мавпи: анонс матчу Суперліги Фаворит Спорт

10:41 | 02 апреля 2016

У матчі 20 туру Суперліги Фаворит Спорт Динамо прийме Черкаські Мавпи. Гра розпочнеться 2 квітня о 16:30. Онлайн-відеотрансляцію дивіться на офіційному YouTube-каналі ФБУ.

Топ-10 найкращих моментів туру Євроліги: відео

В Євролізі завершився 13-й тур раунду топ-16. Вашій увазі десятка найефектніших епізодів туру.

Матчі Євроліги 1 квітня: результати і відео моментів

09:40 | 02 апреля 2016

Євроліга. Топ-16, 13-й тур. 1 квітня

Фенербахче (Туреччина)  –  Анадолу Ефес (Туреччина) 90:86 (19:16, 18:18, 29:16, 24:36)

БІПА – Хімік: анонс матчу Суперліги Фаворит Спорт

09:27 | 02 апреля 2016

У пропущеному матчі 15 туру Суперліги Фаворит Спорт БІПА прийме Хімік. Гра розпочнеться 2 квітня о 14:00. Пряму трансляцію дивіться на офіційному YouTube-каналі ФБУ.

Матчi НБА 2 квiтня: результати i вiдео моментiв

09:10 | 02 апреля 2016

Шарлотт – Філадельфія 100:91 (25:25, 34:25, 22:16, 19:25)