Найкращі передачі в матчах НБА за тиждень: відео

20:40 | 28 марта 2016

Дивіться відео найкращих передач у матчах регулярного чемпіонату НБА за останній тиждень.

Визначено найкращих гравців Жіночої Ліги у матчах 26-27 березня

19:41 | 28 марта 2016

Головний тренер національної жіночої збірної України Володимир Холопов визначив п’ятірку найкращих гравців Жіночої ліги у матчах 26-27 березня

Найкращі моменти матчів НБА за тиждень: відео

17:55 | 28 марта 2016

Дивіться відео найкращих моментів матчів регулярного чемпіонату НБА за останній тиждень.

Найкращі моменти матчів НБА 28 березня: відео

12:40 | 28 марта 2016

Команди НБА зіграли 28 березня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Олександр Мунтян: командна хімія важливіша за процес підготовки

12:25 | 28 марта 2016

За перше місце у моїх хлопців конкурують баскетбол і навчання. Дівчата - на третьому - головний тренер новоспечених володарів Кубка України серед команд юнаків U-18 Олександр Мунтян розповідає про колектив, який він очолює. Нагадаємо. його СДЮСШОР-5 м. Дніпропетровська виграв фінальний матч з перевагою в одне очко 80:79 у СДЮСШОР ім. Литвака з Одеси.

Матчі НБА 28 березня: результати і відео моментів

11:10 | 28 марта 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Перша перемога Анікієнка: українці у Єдиній Лізі ВТБ

08:55 | 28 марта 2016

У Єдиній Лізі ВТБ зіграно чергові матчі. Подаємо результати за участі команд українських легіонерів.

Жіноча ліга: результати 26-27 березня

08:25 | 28 марта 2016

Команди Жіночої ліги зіграли 26-27 березня чергові матчі другого етапу.

Волиньбаскет-WOG - Кривбас: коментарі після матчу

22:25 | 27 марта 2016

У матчі Суперліги Фаворит Спорт Волиньбаскет-WOG вдома поступився Кривбасу 62:73. До вашої уваги післяматчева пресконференція головних тренерів і представників команд.

Волиньбаскет-WOG - Кривбас: майже безпроблемна перемога гостей

20:41 | 27 марта 2016

Після поразки у Запоріжжі баскетболісти Кривбасу прибули до Луцька на поєдинок з Волиньбаскетом-WOG мобілізованими. На вдалий кидок Герасимчука гості відреагували триочковим Івшина. Далі у швидкому прориві відзначився Липовцев. Не пройшло і чотирьох хвилин з початку боротьби, як Дроб'язко зафіксував 10-тиочкову перевагу Кривбасу. Волиньбаскет-WOG зіштовхнувся з проблемою пошуку мотивації після того, як майже вирішив завдання виходу до плей-оф в переддень звітного матчу в очному протистоянні з Інфізом. Кривбас, що забезпечив собі друге місце у регулярному чемпіонаті, у цьому плані виглядав більш вмотивованим, а відтак більш професійним. Хоча на останній хвилині чверті Кошовець двчі триочковими зірвав аплодисменти трибун, Кривбас на другу десятихвилинку вийшов за рахунку 31:20 на свою користь, хоча його перевага сягала і 17 пунктів.