Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Напередодні Нового Року в Чернівцях провели захоплююче свято для наймолодших баскетболістів.

Форвард "Волиньбаскет-WOG": найголовніше, щоб у 2016-му настав мир в Україні

Новорічне інтерв'ю з форвардом луцького клубу "Волиньбаскет-WOG" Віктором Герасимчуком.

17:25 | 30 декабря 2015

У чернівецькій СЗОШ №22 вже втретє провели "Новорічне баскетбольне свято". У заході взяли участь хлопці та дівчата 2006-2008 років народження. У програму баскетбольного свята входило 12 конкурсів. За словами організатора заходу Руслана Чехімського, юні баскетболісти демонстрували свою майстерність батькам, а також ті навики, які вони набули на тренуваннях.

У Харкові відбувся новорічний турнір юнаків

16:25 | 30 декабря 2015

У ДЮСШ №7 Харкова 25-27 грудня відбувся відкритий новорічний турнір з баскетболу серед юнаків. У ньому взяли участь 7 команд з Харкова, Дніпропетровська, Черкас. Організаторами стали тренери сьомої спортивної школи Манойленко Олег, Покровенко Наталія і вихованець харківського баскетболу Ігор Чумаков.

Незважаючи на те, що Ігор відіграє цей сезон у Польщі за люблінський "Старт", він не забуває про спортшколу, в якій починав свій шлях у великий баскетбол і надіслав призи для переможців та призерів цього турніру.

У день відкриття змагань порадували юних баскетболістів уболівальники. Підтримували команди не тільки батьки учасників заходу, а й професіональні баскетболісти. Ігри проходили за коловою системою, в яких і визначалися переможець та призери турніру. За підсумками змагань перше місце виборола команда СДЮШОР№5 (Дніпропетровськ), друге місце у команди ДЮСШ №7 (Харків), а третє місце виборола команда "Черкаськi Мавпи-КДЮСШ№1" (Черкаси). Команди які не посіли призових місць, отримали солодкі подарунки. Так само були нагороджені пам'ятними призами найкорисніші гравці турніру Мезенцев Артем, Автушенко Данило і Дятлов Михайло.

Максим Міхельсон: бажаю усім нам щастя та благополуччя

15:40 | 30 декабря 2015

Тренер "Черкаських Мавп" Максим Міхельсон привітав усіх українців з прийдешнім Новим Роком. Він побажав, щоб усі проблеми країни та людей залишилися в минулому.

Прев’ю матчів Євроліги 30 грудня: відео

14:55 | 30 декабря 2015

У Євролізі почався другий етап турніру. 30 грудня будуть зіграні матчі "Анадолу Ефес" (Туреччина) – "Црвена Звєзда" (Сербія), "Жальгиріс" (Литва) – "Лабораль Кутча" (Іспанія), "Цедевіта (Хорватія) – "Локомотив-Кубань" (Росія), "Фенербахче" (Туреччина) – "Панатинаікос" (Греція), "Реал" (Іспанія) – "Бамберг" (Німеччина).

Тренер "Запоріжжя": бажаю миру в новому році

14:25 | 30 декабря 2015

Тренер "Запоріжжя" Дмитро Щіглинський привітав усіх уболівальників з Новим Роком.

Центровий "Черкаських Мавп" побажав команді чемпіонства у "своєму" році

13:40 | 30 декабря 2015

Центровий "Черкаських Мавп" Станіслав Завадський привітав команду та вболівальників з Новим Роком. Баскетболіст побажав партнерам по команді завоювати чемпіонський титул у "свій" рік.

Найкращі моменти матчів НБА 30 грудня: відео

12:10 | 30 декабря 2015

Команди НБА зіграли 30 грудня чергові матчі регулярного чемпіонату. Пропонуємо відео найкращих моментів.