Матчі Євроліги 29 грудня: результати і відео моментів

Команди Євроліги розпочали другий етап. 29 грудня було зіграно наступні матчі:

Матчі НБА 30 грудня: результати і відео моментів

10:25 | 30 декабря 2015

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

У СБЛУ Харківщини зіграли останній матч року

19:25 | 29 декабря 2015

Студенти практично всіх вузів Харкова приступили до "гарячого" часу здачі сесії, тому з матчів 5 туру можливо було зіграти тільки один. Таким чином, відбулася заключна гра минаючого року Студентської баскетбольної ліги Харківщини, яка по за своїм напруженням вдалася дуже видовищною та цікавою.

Досвідчений БК "Поляков" впевнено розпочав гру, поступово нарощуючи різницю в рахунку. Однак студенти, витримавши перший удар, уже до середини другої чверті зуміли вирівняти хід гри і виграти другу чверть. За схожим сценарієм пройшла і третя десятихвилинка.

Найбільш напруженою за напруженням видалася заключна чверть. За чотири хвилини до фінального свистка на табло був нічийний рахунок. І лише кілька прикрих помилок каразінців на останніх хвилинах дозволили БК "Поляков" закінчити гру з комфортною різницею в рахунку.

Національний університет - БК "Поляков" - 74:80 (20:10 19:21 21:25 20:18).

Турнір ветеранів у Кривому Розі: фотогалерея

18:55 | 29 декабря 2015

У Кривому Розі в рамках підготовки до чемпіонату Європи пройшов турнір ветеранів баскетболу.

Прев’ю матчів Євроліги 29 грудня: відео

17:25 | 29 декабря 2015

Команди Євроліги починають 29 грудня другий етап турніру. Будуть зіграні такі матчі: "Хімки" (Росія) – ЦСКА (Росія), "Олімпіакос" (Греція) – "Барселона" (Іспанія), "Унікаха" (Іспанія) – "Дарушафака" (Туреччина).

ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ - ЗАПОРІЖЖЯ: онлайн відеотрансляція матчу

16:40 | 29 декабря 2015

Дивіться пряму трансляцію матчу 11-го туру Суперліги Фаворит Спорт між "Черкаськими Мавпами" і "Запоріжжям". Початок зустрічі - 19:00.

Прев’ю групи F Топ-16 Євроліги: відео

Команди Євроліги починають другий етап турніру. Презентуємо відеопрев’ю групи F Топ-16. У ній змагатимуться команди "Олімпіакос" (Греція), "Барселона" (Іспанія), "Бамберг" (Німеччина), "Реал" (Іспанія), ЦСКА (Росія), "Хімки" (Росія), "Лабораль Кутча" (Іспанія), "Жальгиріс" (Литва).

Прев’ю групи E Топ-16 Євроліги: відео

16:25 | 29 декабря 2015

Команди Євроліги починають другий етап турніру. Презентуємо відеопрев’ю групи E Топ-16. У ній змагатимуться команди "Фенербахче" (Туреччина), "Анадолу Ефес" (Туреччина), "Панатинаікос" (Греція), "Дарушафака" (Туреччина), "Локомотив-Кубань" (Росія), "Унікаха" (Іспанія), "Црвена Звєзда" (Сербія),  "Цедевіта" (Хорватія).

Іспанський клуб провів презентацію гравця збірної України

14:10 | 29 декабря 2015

Іспанська "Сарагоса" провела презентацію новачка команди, українського центрового В’ячеслава Кравцова.

У Кривому Розі зіграли турнір ветеранів

13:40 | 29 декабря 2015

У Кривому Розі пройшов баскетбольний турнір ветеранів, "Відкритий Кубок федерації баскетболу Кривого Рогу".