Матч СБЛУ в Миколаєві

18:10 | 22 декабря 2015

Команди Миколаєва зіграли в Студентській баскетбольній лізі України.

Результати українців в 11 турі чемпіонату Польщі

15:10 | 22 декабря 2015 У чемпіонаті Польщі зіграно матчі 11 туру. Подаємо результати поєдинків за участі команд українських баскетболістів.

"Торун" Максима Корнієнка переміг на виїзді "Польфармекс" - 74:67
Наш форвард набрав 20 очок за 28 хвилин (2/6 двоочкових, 3/4 триочкових, 7/9 штрафних), зробив 7 підбирань (4 в атаці), 1 перехоплення, віддав 1 передачу.

Гравців НБА показали в образах героїв "Зоряних війн"

13:55 | 22 декабря 2015

НБА презентувала анімаційне відео, у якому відомі баскетболісти зображені в образах героїв кінохіта "Зоряні війни".

Команда українців утримує лідерство в чемпіонаті Грузії

13:25 | 22 декабря 2015

"Батумі" українців Леоніда Стефанишина та Ігоря Кривцова переміг на виїзді  у матчі 11 туру чемпіонату Грузії "Руставі" - 75:65.

Стефанишин за 36 хвилин гри набрав 17 очок (2/7 двоочкових, 4/6 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 4 підбирання (3 в атаці), по 1 перехопленню та блок-шоту, віддав 2 передачі.
Кривцов набрав 8 очок за 33 хвилини (1/6 двоочкових, 6/8 штрафних), зробив 13 підбирань (5 в атаці), 1 перехоплення, 3 блок-шоти, віддав 2 передачі.

Найкращі моменти матчів НБА 22 грудня: відео

12:40 | 22 декабря 2015

Команди НБА зіграли 22 грудня чергові матчі регулярного чемпіонату. Пропонуємо відео найкращих моментів.

Найяскравіші курйози вихідних в НБА: відео

11:55 | 22 декабря 2015

Найбільш яскраві курйози матчів регулярного чемпіонату НБА за останні вихідні.

У Москві жорстоко побили президента баскетбольного клубу

11:10 | 22 декабря 2015 У Москві жорстоко побили президента баскетбольного клубу ЦСКА Андрія Ватутіна. Двоє зловмисників напали на нього, коли він вийшов з магазину до автомобіля, інформує "Інтерфакс". Нападники били Ватутіна руками, ногами та гумовим молотком. Потерпілого госпіталізовано з переломами щелепи, пальця та орбіти ока.

Читайте:Німецький футболіст кинув виклик зірці НБАНагадаємо, за ЦСКА виступає український центровий В’ячеслав Кравцов.

Матчі НБА 22 грудня: результати і відео моментів

10:25 | 22 декабря 2015

Команди НБА зіграли чергові поєдинки регулярного чемпіонату.

Команда Леня зазнала чергової поразки в НБА

09:55 | 22 декабря 2015

"Фінікс Санз" Олексія Леня продовжує нестабільно грати в регулярному сезоні НБА. 22 грудня сонячні на виїзді поступилися "Юті Джаз" з рахунком 89:110.

Захисник "Бостона" реалізував фантастичний баззер-бітер в НБА: відео шедевру

09:40 | 22 декабря 2015

Захисник "Бостон Селтікс" Ар Джей Хантер виконав дуже красивий і видовищний "баззер-бітер" зі своєї половини поля на останніх секундах першої чверті матчу регулярного чемпіонат НБА проти "Міннесоти Тімбервулвз".