Баскетбол

Результати матчів ВЮБЛ у Черкасах

15:25 | 14 декабря 2015

У Черкасах зіграно матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 1999 р.н.

Результати матчів СБЛУ в групі "Чорне море"

14:55 | 14 декабря 2015

Команди Одеської області зіграли чергові матчі Студентської баскетбольної ліги України в групі "Чорне море".

Найкращий бомбардир НБА: мені цілком вистачає $11 млн на рік

14:11 | 14 декабря 2015

Найкращий бомбардир НБА Стефен Каррі отримує далеко не найбільшу зарплату серед гравців асоціації. Підписавши у 2012 році контракт з "Голден Стейт Уоріорз" на 44 мільйони доларів, Каррі отримує 11 мільйонів на рік.

Найкращі моменти матчів НБА за тиждень: відео

13:55 | 14 декабря 2015

У НБА закінчився черговий тиждень регулярного чемпіонату. Пропонуємо відео найкращих моментів останніх матчів.

Отверченко і Сандул виграли українське дербі в Іспанії

12:55 | 14 декабря 2015 У чемпіонаті Іспанії зіграно матчі 10 туру. Серед них відбулося і дербі українських легіонерів.

"Обрадойро" Артема Пустового програло вдома "Манресі" Руслана Отверченка та Максима Сандула – 71:79.
Пустовий зіграв 16 хвилин, за які набрав 9 очок (3/4 двоочкових, 3/4 штрафних), зробив 3 підбирання (1 в атаці).
Отверченко набрав 6 очок за 18 хвилин (0/3 двоочкових, 2/2 триочкових), зробив 3 підбирання (1 в атаці) та віддав 1 передачу.
Сандул зіграв 14 хвилин. Набрав за цей час 4 очки (2/2 двоочкових), зробив 5 підбирань (1 в атаці) та віддав 1 передачу.

Результати матчів ВЮБЛ на Дніпропетровщині

12:25 | 14 декабря 2015

Команди Дніпропетровської області зіграли матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2002 р.н.

Вища ліга: всі результати 12-13 грудня

11:55 | 14 декабря 2015

У вихідні, 12-13 грудня, стартував другий етап чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі. Відбулися спарені матчі першого туру у Дивізіонах А та Б.

Жіноча ліга: матчі 12-13 грудня

11:55 | 14 декабря 2015 У Жіночій лізі України зіграно стартові поєдинки другого етапу в Дивізіоні A. Бердянські баскетболістки з команди ДЮСШ-БДПУ дали гідний бій столичним динамівкам. Лише в заключній чверті киянкам вдалося вирвати переможний результат – 73:61. Наступного дня бердянські баскетболістки грали на виїзді проти "Вінницьких блискавок". Цього разу далася взнаки втома від попередньої зустрічі. Господарки переконливо виграли всі чверті. Загальний рахунок – 75:48. ЖІНОЧА ЛІГА ДИНАМО-НПУ (Київ) – ДЮСШ-БДПУ (Бердянськ) – 73:61 / статистика матчу / звіт ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ – ДЮСШ-БДПУ (Бердянськ) – 75:48 / статистика матчу Статистика Жіночої ліги

Найкращі моменти матчів НБА 14 грудня: відео

11:25 | 14 декабря 2015

Команди НБА зіграли 14 грудня чергові матчі регулярного чемпіонату. Пропонуємо відео найкращих моментів.

Українцям не пощастило в Єдиній лізі ВТБ

11:11 | 14 декабря 2015 Команди українських баскетболістів невдало зіграли в чергових матчах регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ.