Баскетбол

Команда Лукашова програла в Єврокубку

14:41 | 10 декабря 2015 Російський "Автодор" українського захисника Дениса Лукашова програв на виїзді у передостанньому матчі першого групового етапу грецькому ПАОКу – 99:104. Наш баскетболіст набрав 6 очок за 26:14 (0/1 двоочкових, 2/6 триочкових), зробив 2 підбирання та віддав 3 передачі.
 Читайте:Липовий та Натяжко добули історичну перемогу для угорського клубуЛукашов матиме змогу зіграти в наступному раунді Єврокубка, оскільки "Автодор" завчасно гарантував собі право на це. Після 9 матчів команда посідає друге місце в групі E – 6 перемог.

Прев’ю матчів Євроліги 10 грудня: відео

14:11 | 10 декабря 2015 Команди Євроліги зіграють 10 грудня першу частину матчів 9 туру.

Липовий та Натяжко добули історичну перемогу для угорського клубу

12:55 | 10 декабря 2015 Українські баскетболісти Олександр Липовий та Кирило Натяжко допомогли угорському "Сольноку" вперше в історії вийти до другого етапу Єврокубка.  У матчі 9 туру першого групового етапу "Сольнок" переміг вдома турецький "Бешикташ" - 85:67.Липовий за 8 хвилин гри набрав 2 очки (0/1 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання.  Натяжко зіграв 13 хвилин, за які встиг набрати 6 очок (2/7 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 4 підбирання та 1 блок-шот.  "Сольнок" посідає третє місце в групі E – 4 перемоги в 9 матчах. Угорці гарантували собі участь в наступному раунді турніру.

Фотозвіт перемоги волинських "лицарів" над київськими "студентами"

11:56 | 10 декабря 2015

Дивіться фоторепортаж матчу восьмого туру чемпіонату України з баскетболу Суперліга Фаворит Спорт між командами "Волиньбаскет-WOG" та "Інфіз".

Найкращі моменти матчів НБА 10 грудня: відео

11:56 | 10 декабря 2015 Команди НБА зіграли 10 грудня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Як Лень зіграв найкращий матч в кар’єрі: відео

11:40 | 10 декабря 2015 Український центровий "Фінікса" Олексій Лень зіграв найкращий матч в заокеанській кар’єрі.

Михайлюк допоміг "Канзасу" розгромно перемогти

11:10 | 10 декабря 2015 Український захисник команди університету Канзасу результативно зіграв у матчі студентської ліги США проти "Холі Кросс". Наш баскетболіст допоміг своїй команді розгромити суперника з рахунком 92:59. Михайлюк вийшов на заміну, зігравши загалом 18 хвилин. За цей час він набрав 7 очок (1/2 двоочкових, 1/3 триочкових, 2/2 штрафних), віддав 1 передачу та зробив 4 підбирання.
 Читайте:Блискуча гра Леня допомогла "Фініксу" перемогти "чарівників" у НБА"Канзас" посідає третє місце в конференції – 7 перемог в 8 матчах.

Матчі НБА 10 грудня: результати і відео моментів

10:25 | 10 декабря 2015

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Блискуча гра Леня допомогла "Фініксу" перемогти "чарівників" у НБА

09:40 | 10 декабря 2015

"Фінікс Санз" українця Олексія Леня здобув другу поспіль перемогу у матчах регулярного чемпіонату НБА. В ніч на четвер "сонячні" удома переграли "Орландо Меджик" з рахунком 107:104.

Форвард "ведмедів" виконав неймовірний "баззер-бітер" у НБА: відео шедевра

09:11 | 10 декабря 2015

Неймовірною розв'язкою закінчився матч регулярного чемпіонату НБА між командами "Детройт Пістонс" і "Мемфіс Гріззліс".