БІПА в овертаймі вирвала перемогу в "Динамо"

20:26 | 26 ноября 2015 Одеська БІПА в овертаймі вирвала перемогу в київського "Динамо" в матчі чемпіонату України серед команд Суперліги Фаворит Спорт - 98:88. Після перемоги в попередньому поєдинку киян не без підстав вважали фаворитом звітного поєдинку. Однак відразу позначити свої зазіхання на черговий успіх гості не змогли. Можливо, ігровий ритм динамівців збили кілька технічних зупинок в першій чверті. У підсумку одесити виграли її з мінімальною перевагою.
 Однак уже в другій чверті гості зуміли вийти вперед. В середині ігрового відрізку у киян пішли триочкові. До великої перерви динамівці вже мали п’ять очок переваги. В третій чверті оборона одеситів знову часто помилялася, що дозволило киянам ще на чотири очки збільшити загальну перевагу в рахунку.
 На початку вирішальної 10-хвилинки одесити зуміли скоротити відставання. Гості провели кілька поспіль безрезультатних атак, а у господарів закинули Волчанов та Ходов влучив триочковий. За 27 секунд до кінця одесити відставали всього на три очки. Найко влучним кидком скоротив відставання до одного очка. Легіонер киян Фандербурк реалізував один штрафний з двох, але в наступній атаці той же Найко зрівняв рахунок. За останні три секунди кияни не змогли вирвати переможний рахунок. У наступному матчі  кияни 28 листопада зіграють на виїзді проти "Хіміка". Одесити того ж дня прийматимуть вдома столичний "Інфіз".

Прев’ю матчів Євроліги 26 листопада: відео

16:25 | 26 ноября 2015

Команди Євроліги зіграють 26 листопада першу частину матчів 7 туру регулярного чемпіонату. На майданчиках зустрінуться: "Хімки" (Росія) – "Баварія" (Німеччина), "Фенербахче" (Туреччина) – "Страсбур" (Франція), "Зелена-Гура" (Польща) – "Барселона" (Іспанія), "Лімож" (Франція) – "Цедевіта" (Хорватія), "ЕА7 Мілан" (Італія) – "Анадолу Ефес" (Туреччина), "Олімпіакос" (Греція) – "Лабораль Кутча" (Іспанія), "Унікаха" (Іспанія) – "Маккабі FOX" (Ізраїль).

Команди Одещини зіграли в ВЮБЛ серед юнаків 2003 р.н.

15:40 | 26 ноября 2015 Триває першість Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2003 року народження.

Топ-5 моментів тижня у Суперлізі Фаворит Спорт: 19-22 листопада

14:56 | 26 ноября 2015

Дивіться топ-5 найяскравіших моментів Суперліги Фаворит Спорт за 19-22 листопада.

Захисник збірної України: німкені нав’язали нам свою гру

14:25 | 26 ноября 2015 Захисник збірної України Ольга Дубровіна залишилась незадоволеною грою проти команди Німеччини у матчі кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи 2017 року. Вонна вважає, що суперниці зуміли нав’язати українкам свою гру. Про це Дубровіна повідомила в ексклюзивному коментарі прес-службі Федерації баскетболу України.  "Гра була дуже нервовою. Ми не влучали свої кидки й почали збиватися на індивідуальну гру. Німкені нав’язали нам той баскетбол, який був зручний для них. Відчуття задоволення від гри немає. Але це перемога – головне, за чим ми приїхали до Німеччини", - сказала Дубровіна. Нагадаємо, збірна України здобула важку виїзну перемогу над командою Німеччини у відборі на ЄвроБаскет-2017. Наразі в групі D по дві перемоги в двох матчах мають команди України та Сербії. По дві поразки у Німеччини та Люксембурга.
 Читайте:Крик душі української баскетболістки про життя брата в АТОНаступний матч збірна України зіграє 20 лютого вдома проти Сербії.

Українець Михайлюк знову допоміг "Канзасу" перемогти

13:41 | 26 ноября 2015 Український захисник Святослав Михайлюк зіграв у черговому матчі "Канзасу" під егідою Студентської ліги США проти університету Вандербілту. Вихованець "Черкаських Мавп" допоміг своїй команді здобути перемогу – 70:63. Наш баскетболіст вийшов на заміну, зігравши 11 хвилин. За цей час він набрав 9 очок (3/5 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 1 підбирання в атаці, 1 перехоплення та віддав 1 передачу.

Кубок Європи ФІБА: результати українців

12:55 | 26 ноября 2015 Зіграно матчі 5 туру групового етапу Кубка Європи ФІБА за участі команд українських баскетболістів. Литовський "Шяуляй" Романа Гуменюка програв у Туреччині "Газіантепу" - 71:87.Український центровий зіграв 1:26. "Шяуляй" посідає третє місце в групі M – 2 перемоги в 5 матчах.  Польська "Роза Радом" Ігоря Зайцева також на виїзді програла "Тюрк Телекому" - 72:89.Наш центровий за 24:30 набрав 13 очок (2/5 двоочкових, 2/4 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 5 підбирань, 1 блок-шот та віддав 1 передачу.  "Роза Радом" посідає друге місце в групі J – 3 перемоги. Польський "Шльонськ" Віталія Коваленка переміг вдома "Братиславу" - 80:75.Українець за 20:30 у грі набрав 8 очок (3/5 двоочкових, 0/3 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3 підбирання (1 в атаці), 1 перехоплення та 2 блок-шоти.
 Читайте:"Хімік" вийшов до наступного раунду Кубка Європи ФІБА"Шльонськ" посідає друге місце в групі M – три перемоги. Литовський "П’єно Жвайгждес" Андрія Агафонова програв на виїзді "Вентспілсу" - 67:86.Наш форвард набрав 14 очок за 19:56 (4/8 двоочкових, 1/2 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 9 підбирань (5 в атаці) та 1 блок-шот.

Найкращі моменти матчів НБА 26 листопада: відео

11:25 | 26 ноября 2015

Команди НБА зіграли 26 листопада чергові матчі регулярного чемпіонату. Пропонуємо відео найкращих моментів.

Липовий і Натяжко перемогли в Кубку Європи ФІБА

10:56 | 26 ноября 2015 Угорський "Сольнок" українців Олександра Липового і Кирила Натяжка вирвав на виїзді перемогу в "Летувос Ритас" у матчі 7 туру групового етапу Єврокубка – 99:98. Натяжко набрав за 25:58 гри 17 очок (4/5 двоочкових, 2/3 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 6 підбирань (2 в атаці), 2 блок-шоти. Липовий зіграв 17:02. Набрав 9 очок (3/4 двоочкових, 1/3 триочоквих), зробив 3 підбирання (1 в атаці), віддав 1 передачу та зробив 1 перехоплення.
 Читайте:Росіяни образили турецьких фанів на матчі Єврокубка"Сольнок" посідає третє місце в групі E – 3 перемоги в семи матчах. Попереду "Зеніт" - 6 перемог, та "Автодор" Дениса Лукашова – 5 перемог.

У Леня знову поразка: результати і відео матчів НБА 26 листопада

10:25 | 26 ноября 2015

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.