Отверченко і Сандул перемогли Ліщука в чемпіонаті Іспанії

11:10 | 23 ноября 2015 Українські легіонери зіграли в матчах 7 туру чемпіонату Іспанії. "Манреса" Максима Сандула та Руслана Отверченка перемогла вдома "Мурсію" Сергія Ліщука - 77:69 (21:17, 20:17, 15:23, 21:12) .Сандул за 9 хвилин гри набрав 6 очок (2/2 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 5 підбирань (2 в атаці) та 1 передачу. Отверченко за 19 хвилин зробив по 1 передачі та підбиранню, не набравши жодного очка (0/2 двоочкових, 0/3 триочкових).Ліщук зіграв 13 хвилин. "Обрадойро" Артема Пустового вирвав вдома перемогу у "Естудіантеса" - 73:71 (21:13, 18:24, 19:13, 15:21) .За 16 хвилин гри українець набрав 2 очки (1/5 двоочокових), зробив 6 підбирань (2 в атаці).  Після семи матчів "Манреса" з трьома перемогами посідає 12 місце. На 13-му з двома перемогами "Мурсія". "Обрадойро" йде сьомим – чотири перемоги.

Матчі НБА 23 листопада: результати і відео моментів

10:25 | 23 ноября 2015

Команди НБА зіграли 23 листопада чергові матчі регулярного чемпіонату.

Вища ліга: результати матчів 22 листопада

08:55 | 23 ноября 2015 Команди Вищої ліги зіграли 22 листопада чергові матчі. СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) – ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ – 66:68 / статистика
 ЗАПОРІЖЖЯ-2 – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-2 – 99:65 / статистика
 АЗОВМАШ (Маріуполь) – КРИВБАС-2 – 89:74 / статистика
 ПОЛІТЕХНІК (Харків) – СУМДУ (Суми) – 103:80 / статистика  Календар матчів Вищої ліги

Зіграно матчі другого етапу Європейської юнацької ліги

18:41 | 22 ноября 2015 Відбулись матчі другого етапу в Європейській юнацькій баскетбольній лізі. Одеська команда "СДЮСШОР імені Бориса Літвака" під керівництвом Лідії Канцлер грала в Латвії. Матчі проходили в Ризі з 20 по 22 листопада.
 Одеські дівчата виступають у віковій категорії U-17 (1999/2000 років народження), хоча в нашій команді є декілька баскетболісток і більш юного віку.  Після першого етапу змагань, який проходив у жовтні в Білорусі, юні одеситки набралися досвіду, а найстарші встигли взяти участь у дорослому чемпіонаті України з баскетболу у складі срібного призеру національної першості - одеського клубу "Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака".
 В результаті одеські дівчата у всіх, без виключення, матчах другого етапу чинили гідний опір провідним європейським командам і старанно боролися за перемогу до самої фінальної сирени. У перший день змагань 20 листопада "СДЮСШОР імені Літвака" поступилася з невеликою різницею латвійським командам "Лієпая" - 41:50 і "Рідзене" 43:46, причому у другій грі одеситки довгий час вели у рахунку, та поступилися лише у кінцівці зустрічі. Нагадаємо, що в першості ЄЮБЛ команди грають по дві гри у день.
 Нарешті, 21 листопада до підопічних Лідії Канцлер прийшов успіх. Після поразки від ще однієї латвійської команди "Юрмала" з рахунком 38:49, дівчата зі "СДЮСШОР імені Літвака" здобули і першу перемогу у латвійському раунді турніру.
 Боротьба з італійками з римського клубу "Стеллазурра", із самого початку протікала зі змінним успіхом. Одеситки спершу вирвалися уперед, але програли першу чверть 18:19. Далі знов пішли "баскетбольні гойдалки" і лише в останній десятихвилинці підопічні Лідії Канцлер зуміли довести свою перевагу - вони виграли четверту чверть з рахунком 13:7 і всю гру загалом - 57:53.
 У завершальний день турніру одеські дівчата о 8 ранку зустрілися з командою "Новосадська" з сербського міста Нови Сад і поступилися з рахунком 53:59.
 За підсумками Латвійського раунду ЄЮБЛ можна сміливо стверджувати, що команда "СДЮСШОР імені Літвака" прогресує від туру до туру. Особливо можна виділити за об'єктивними показниками Єлизавету Апановіч, яка набирала у середньому по 10 очок за гру і Вероніку Гуменюк яка робила по 7.8 підбирань за гру.
 У активі одеситок вже 2 перемоги, але визначити турнірне положення дуже складно, оскільки інша частина команд з групи U-17 проведе свої матчі лише в грудні в Словацькому місті Левіце.

Стартувала Дитяча ліга ОБЛ

18:25 | 22 ноября 2015 Одеська баскетбольна ліга впродовж року проводить велику кількість турнірів різного ґатунку для дітей, юнаків та дорослих.

МИКОЛАЇВ – ІНФІЗ: післяматчеві коментарі

16:11 | 22 ноября 2015 Після поразки в попередньому матчі від "Динамо" "Миколаїв" взяв реванш у поєдинку з "Інфізом", вирвавши перемогу на останніх секундах.

Найкращі моменти матчів НБА 22 листопада: відео

13:26 | 22 ноября 2015

Команди НБА зіграли 22 листопада чергові матчі регулярного чемпіонату. Пропонуємо відео найкращих моментів.

Матчі НБА 22 листопада: результати і відео моментів

12:11 | 22 ноября 2015

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Зірка "Лейкерс" зламав руку центровому "Торонто": відео

09:25 | 22 ноября 2015

Зірковий захисник "Лос-Анджелес Лейкерс" Кобі Браянт травмував литовського захисника "Торонто Рапторс" Йонаса Валанчюнаса у матчі регулярного чемпіонату НБА. У боротьбі під щитом американець зламав руку супернику.

Вища ліга: результати матчів 21 листопада

23:26 | 21 ноября 2015 У Вищій лізі 21 листопада зіграно чергові матчі.  СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) – ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ – 52:75 / статистика
 АЗОВМАШ (Маріуполь) – КРИВБАС-2 (Кривий Ріг) – 91:88 / статистика
 ПОЛІТЕХНІК (Харків) – СУМДУ (Суми) – 103:76 / статистика
 ЗАПОРІЖЖЯ-2 – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-2 – 69:81 / статистика Календар матчів Вищої ліги