Центровий збірної України яскраво затролив свого одноклубника – ВІДЕО

19:11 | 04 октября 2015

Кирило Фесенко засвітився у кадрі під час інтерв’ю свого одноклубника Донтея Дрейпера.

10 очок, 8 підбирань і 5 передач Липового не допомогли перемогти команду Кирила Большакова

У стартовому матчі Єдиної ліги ВТБ «Віта», за яку виступає гравець збірної України Олександр Липовий і український центровий Костянтин Анікієнко, приймала «Красний Октябрь» Кирила Большакова. В першому ж офіційному матчі Кирило Большаков привів команду до найбільшої перемоги в її історії.

Олексій Лень продемонстрував чудовий данк – ВІДЕО

18:10 | 04 октября 2015

Під час тренування “Фініксу” українець Олексій Лень вколотив яскравий данк.

В’ячеслав Кравцов приніс ЦСКА 4 очки

17:56 | 04 октября 2015

ЦСКА В’ячеслава Кравцова вйшов до фіналу Кубка Гомельського.

Збірна Китаю виграла чемпіонат Азії – ФОТО

16:10 | 04 октября 2015

Китайська збірна отримала путівку на Олімпійські ігри 2016, які пройдуть у бразильському Ріо-де-Жанейро. У фінальному матчі турніру, що проходив у китайському місті Чанша, команда КНР обіграла Філіппіни з рахунком 78:67, повернувши собі звання кращої команди Азії після чотирирічної перерви.

Український центровий допоміг російському ЦСКА розгромити іспанський клуб

15:11 | 04 октября 2015

Московський ЦСКА переграв іспанський «Лабораль Кутч» з рахунком 102:74 в півфінальному матчі Кубка Гомельського. «Армійці» добилися відчутної переваги вже в першій чверті і надалі тільки нарощували її.

4 жовтня Ірина Нагорна відзначає день народження

07:56 | 04 октября 2015

4 жовтня святкує день народження Заслужений тренер України Ірина Нагорна.

Найвизначніші рекорди в історії НБА

20:40 | 03 октября 2015

Для молодого покоління фанатів і тих, хто зумів застати кінцівку його кар’єри, будучи підлітком, Майкл Джордан не хто інший, як інопланетянин. Ті, хто застав, як захисник з’явився в лізі і трансформувався в легенду – аналітики, партнери, противники, та й усі, хто хоч щось розуміє в баскетболі, в один голос будуть твердити, що Майкла неможливо перевершити. Здавалося б, про що взагалі розмова, якщо Його Повітрянність виграв шість з шести фінальних серій плей-офф НБА і за підсумками кожної визнавався найціннішим гравцем. Погодьтеся, Джордан – недоторканна фігура, оскаржувати це не має сенсу.