Баскетбол

ФБУ оголосила конкурс на посаду тренера жіночої збірної

10:10 | 14 сентября 2015

Відбулося засідання тренерської комісії ФБУ у якій взяв участь президент Федерації Баскетболу України – Михайло Бродський. У нараді прийняли участь голова тренерської комісії – Дмитро Базелевський, тренери Володимир Рижов, Володимир Холопов, Олег Рубан, Андрій Мазуркевич, Андрій Шаптала та начальник департаменту організації та проведення змагань ФБУ Лариса Шабанова. Під час комісії було прийнято рішення оголосити конкурс на посаду головного тренера жіночої збірної України.

ЄвроБаскет 2015. Литва перемагає Грузію

07:55 | 14 сентября 2015

В останньому матчі 1/8 фіналу 13 вересня збірна Литви важко перемогла збірну Грузії з рахунком 85-81. У першій чверті попереду були грузини 17-20? у друшій литовці 20-22, у третій була нічия 22-22, лише у четвертій Литва вирвала перемогу 24-19.

14 вересня відзначає день народження Лариса Шабанова

07:40 | 14 сентября 2015

Сьогодні свій день народження святкує директор Департаменту організації та  проведення змагань Федерації баскетболу України Лариса Шабанова.

Венесуела сенсаційно виграла звання чемпіона Америки 2015

21:55 | 13 сентября 2015

Венесуела довела невипадковість своєї перемоги над Канадою, шокувавши у фіналі  Аргентину. На старті заключного періоду команда Нестора Гарсії поступалася 5 очок, але потім зусиллями Колменареса і Кокса зробила ривок 14-4, після якого вже не поступалася ініціативою. Титул чемпіона Америки став першим для венесуельців за 35-річну історію турніру.

ЄвроБаскет 2015. Ізраїль поступається Італії

21:25 | 13 сентября 2015

У третьому сьогоднішньому матчі на ЄвроБаскеті збірна Італії досить легко перемогла збірну Ізраїлю. Першу, другу та третю чверті виграла Італія 13-22, 17-18, 9-28, а четверту також мінімально взяли 13-14.

ЄвроБаскет 2015. Сербія б’є Фінляндію

17:26 | 13 сентября 2015

У другому сьогоднішньому матчі на ЄвроБаскеті збірна Сербії важко перемогла збірну Фінляндії. Першу чверть минімально виграли фінни 23-24, у другій, третій та четвертій верх взяли серби 25-19, 23-21, та 23-17.

Команда «Динамо-НПУ» підтвердила участь в чемпіонаті

16:41 | 13 сентября 2015

Команда «Динамо-НПУ» підтвердила ФБУ участь в 25 чемпіонаті України в Вищій лізі.

14:41 | 13 сентября 2015

В першому сьогоднішньому матчі на ЄвроБаскеті збірна Хорватії поступилась збірній Чехії. Хорвати програли у перших трьох відрізках гри, після першої чверті – 13-20, другої – 18-28, третьої – 5-17. У заключній чверті чехи фактично кинули грати, давши можливість хорватам мінімально виграти її 16-15 . Підсумковий рахунок 59-80.