Баскетбол

Визначено всі пари плей-оф Суперліги Паріматч

16:50 | 09 мая 2021 За підсумком матчів, які було зіграно сьогодні, 9 травня, визначилось підсумкове становище команд в турнірній таблиці, а значить і всі пари плей-оф Суперліги Паріматч-2021.

Хімік впевнено переміг Одесу в останньому матчі регулярного чемпіонату

16:50 | 09 мая 2021 Южненський Хімік у домашньому матчі здобув перемогу над Одесою та піднявся на шосте місце в турнірній таблиці.

Запоріжжя в овертаймі переміг Будівельник та відправив киян на сьоме місце в таблиці

16:35 | 09 мая 2021 Будівельник приймав Запоріжжя в останньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Дніпро переміг Прометей і з другого місця вийшов в плей-оф

16:35 | 09 мая 2021 Дніпро зміг у важкому поєдинку здолати Прометей і повернути собі другу сходинку турнірної таблиці в останній день регулярного чемпіонату - 84:73.

Київ-Баскет розгромив Миколаїв в заключний день регулярного чемпіонату

16:35 | 09 мая 2021 Київ-Баскет святкував виїзну перемогу над Миколаєвом в заключний день першого етапу чемпіонату - 92:65.

Перед заключними іграми регулярки: найрезультативніші матчі сезону Суперліги Паріматч

11:05 | 09 мая 2021 Вже сьогодні завершиться регулярний чемпіонат Суперліги Паріматч.

Фінал PRO Ліги Паріматч 3х3 у жінок: відеотрансляція

11:05 | 09 мая 2021 У Києві на кортах Міжнародної тенісної академії, вулиця Міська, 9, 9 травня відбудеться фінальний етап сезону PRO Ліги Паріматч 3х3 у жіночій категорії.

Святослав Михайлюк набрав 17 очок в матчі проти Голден Стейт

09:35 | 09 мая 2021 Український атакуючий захисник Оклахома-Сіті Тандер Святослав Михайлюк набрав 17 очок (5/9 двоочкових, 2/7 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 4 підбирання, 2 передачі та 3 перехоплення при 3 втратах за 25 хвилин в матчі регулярного чемпіонату НБА проти Голден Стейт Ворріорс (97:136).