Олександра Радуловіч: Перемога над Францією - надзвичайно великий успіх для українського жіночого баскетболу

18:50 | 03 декабря 2021 Одна з найкращих українських баскетболісток, а нині асистент головного тренера жіночого Будівельника Олександра Радуловіч, розповіла про роботу в тандемі з чоловіком, поділилася враженнями від сенсаційної перемоги збірної України над француженками і міркуваннями про чемпіонат України та менталітет гравців.

ФБУ застосувала санкції до суддів та тренера ВЮБЛ

16:35 | 03 декабря 2021 Директорат чемпіонату України ФБУ застосував штрафні санкції до арбітрів та тренер ВЮБЛ за грубі порушення регламентних вимог проведення змагань.

Катерина Римаренко: Повернулась в Україну із новими цілями, планами, бажаннями

15:50 | 03 декабря 2021 Український форвард Прометея Катерина Римаренко після восьми років виступу за кордоном повернулася на батьківщину.

Перша ліга: онлайн відеотрансляція 5 грудня

15:50 | 03 декабря 2021 Команди Першої ліги грають 5 грудня матчі першого етапу.

Перша ліга: онлайн відеотрансляція 4 грудня

Basket Room №1: підсумки виступу чоловічої збірної України у стартових матчах відбору на ЧС-2023

14:50 | 03 декабря 2021 Підсумки першого ігрового вікна кваліфікації чемпіонату світу-2023 у відеоподкасті Basket Room.

Суперліга Windrose: онлайн відеотрансляція 3 грудня

14:35 | 03 декабря 2021 Команди Суперліги Windrose грають матчі регулярного чемпіонату.

Жіночий Прометей дізнався суперника у першому раунді плейоф Єврокубка ФІБА

09:35 | 03 декабря 2021 Жіночий Прометей перемогою завершив груповий етап Єврокубку ФІБА, пробившись у плей-офф з першого місця у групі.

Святослав Михайлюк набрав 7 очок у переможному матчі проти Мілуокі

09:35 | 03 декабря 2021 Український атакуючий захисник Торонто Святослав Михайлюк, вийшовши з лави, отримав 19 хвилин ігрового часу у матчі проти Мілуокі.

Вища ліга: анонс матчів 3-6 грудня

08:20 | 03 декабря 2021 Команди Вищої ліги поновлюють боротьбу в чемпіонаті України після перерви на матчі національної збірної.