Ліга Європи. «Олександрія» завершила виступ у груповому турнірі поразкою від «Гента»

00:05 | 13 декабря 2019
У своєму останньому єврокубковому матчі в поточному сезоні підопічні Володимира Шарана продемонстрували непогану гру, але поступилися.

У Бельгії олександрійці змагалися за престиж клубу та призові від УЄФА, оскільки втратили шанси на продовження боротьби ще в минулому турі. Приблизно така сама мотивація була й у суперника, оскільки «Гент» заздалегідь забезпечив собі місце у плей-офф турніру. Ускладнювали завдання гостям травми Бухала, Банади, Шастала, Протасова та Сітала, які суттєво послабили кадровий потенціал команди.

Поєдинок проходив за несприятливих погодних умов, під акомпанемент дощу. Жовто-чорні намагалися діяти у відкритій манері, регулярно використовували атаки флангами та довгі передачі. Загалом гра «Олександрії» виглядала досить привабливо, але чималі вільні зони, які залишалися позаду після втрати м’яча, давали супернику можливість для контратак. Чимало у виконанні гостей траплялося й індивідуальних помилок у захисті. У підсумку Депуатр оформив дубль у ворота Паньківа вже на 16-й хвилині, причому в обох випадках йому асистував Безус. Небезпечно пробивали до перерви також Яремчук із тим-таки Безусом, але спроби співвітчизників голкіпер нейтралізував. Нехитрі ж комбінації олександрійців, які вони вибудовували на половині поля суперника та навіть у його штрафному, до акцентованого удару у площину в першому таймі так і не призвели.

Справи з виконанням у завершальній стадії покращилися після перерви. Спочатку близьким до успіху був Ковалець, а потім Мірошніченко влучно пробив низом із далекої відстані, розмочивши рахунок. У наступній атаці забив і Безбородько, але з офсайду. Після цього гості заволоділи значною територіальною перевагою, але, створивши достатньо можливостей, аби забити другий м’яч, не реалізували жодної з них.

У складі «Олександрії» весь матч провів кандидат до збірної України Паньків. За «Гент» зіграли три гравці синьо-жовтих — Пластун, Безус (два гольові паси, замінений на 80-й хвилині) та Яремчук (замінений на 73-й хвилині).

Фото fco.com.ua

Ліга Європи. Груповий раунд. 6 тур

Група І

«Гент» (Бельгія) — «Олександрія» (Україна) — 2:1 (2:0)

Голи: Депуатр (7, 16) — Мірошніченко (54).

«Гент»: Камінські, Кастро, Пластун, Лустіг, Асаре, Кумс, Овусу, Безус (Домпе, 80), Оджіджа (к), Депуатр (Квілітая, 90+3), Яремчук (Чакветадзе, 73).

Запасні: Косеманс, Акбіб, Мохаммаді, Верстрате.

Тренер: Йєсс Торуп.

«Олександрія»: Паньків, Пашаєв, Бабогло, Дубра, Мірошніченко, Гречишкін, Ковалець, Запорожан (к) (Довгий, 46), Третьяков (Задерака, 79), Лучкевич, Безбородько (Тейшейра, 86).

Запасні: Білик, Стецьков, Дришлюк, Шендрик.

Тренер: Володимир Шаран.

Арбітр: Раду Петреску (Румунія).

Попереджені: Кастро (70), Кумс (90+1) — Ковалець (79).

12 грудня. Гент. «Гент Стедіум».

«Вольфсбург» (Німеччина) — «Сент-Етьєн» (Франція) — 1:0 (0:0)

3

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді