Пройшов Відкритий "Кубок Мелітополя" з гандболу серед юнаків 2002-03 рр.н.

12:56 | 02 октября 2015
У турнірі взяли участь 12 команд: Запорізькі СДЮШОР ЗТР, ДЮСШ №3, СДЮШОР ім. У турнірі взяли участь 12 команд: Запорізькі СДЮШОР ЗТР, ДЮСШ №3, СДЮШОР ім. Лагутіна, команди міст - Южне, Маріуполь, Доманівка, Іванівка, КСЛІ Київ, школа №17 Київ, господарі турніру команда Мелітополя і збірна Дніпропетровської області, складена з вихованців Тернівської і Томаківської ДЮСШ. Турнір був насичений цікавими іграми повними боротьби та прагнення перемогти. На славу потрудилися і організатори турніру, забезпечивши команди всім необхідним для ігор і відпочинку. Кращі гравці отримали свої заслужені призи, а команди призери грамоти, медалі та кубки, тренери команд пам`ятні сувеніри.
У підсумку завзятої боротьби 1 місце виборола команда м Іванівка яка у фіналі обіграла КСЛІ м.Київ з перевагою в один м`яч. Дніпропетровська область в матчі за 3 місце обіграла команду Доманівки. Хотілося б відзначити що наші хлопці виграли 5 ігор і лише одну зіграли внічию, не потрапивши у фінал тільки за різницею забитих і пропущених голів. Томаківську ДЮСШ в цьому турнірі представляли: Єгор Погорельченко, Віктор Яременко, Кирило Довбня, Андрій Бистрий і Дмитро Шмалько.