Збірна Україна перемогла Кіпр у першому матчі відбору до ЧС-2017

21:26 | 04 ноября 2015
Збірна Україна перемогла Кіпр у першому матчі відбору до ЧС-2017  Чоловіча збірна України стартувала з перемоги у груповому кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу. Збірна Україна перемогла Кіпр у першому матчі відбору до ЧС-2017
Чоловіча збірна України стартувала з перемоги у груповому кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу. На виїзді в Нікосії наші гандболісти завдали поразки збірній Кіпру.
По ходу першого тайму гості поступались 6:7, однак ще до перерви пішли у відрив з різницею в 4 м’ячі (13:9 на користь українців). В другій половині підопічні Віталія Андронова, припускаючись мінімуму помилок в захисті (лише 4 пропущені голи за тайм), довели справу до розгрому. Підсумковий рахунок 27:13 – переконлива перемога збірної України.
Найрезультативнішим та найбільш ефективним у нашій команді став Євген Жук – 7 голів після 7 кидків.
В іншому матчі 3-ї кваліфікаційної групи Латвія завдала поразки Греції 31:22. У переможців 8-м м’ячів закинув лідер команди, гігант-півсередній Дайніс Криштопанс. Саме Латвія стане наступним суперником команди Віталія Андронова.
Поєдинок Україна – Латвія відбудеться 8 листопада у залі київського Національного університету фізичного виховання та спорту. Початок о 17.00.
1-й кваліфікаційний раунд чемпіонату світу 2017 Група 3. 1-й тур
Кіпр - Україна 13:27 (9:13)
УКРАЇНА: Жук - 7, Карамишев - 6, Акименко – 3, Жуков - 3, Чичикало - 2, Козакевич - 2, Тільте - 2, Южбабенко - 1, Клюйко - 1, Садовий, Маньковський, Ганчев, Шевельов, Тютюнник. Воротарі: Чуприна, Бражник,  7-метрові  - 3/3 2-хвилинні вилучення – 6 (по два вилучення у Шевельова та Садового, по одному - у Жукова та Маньковського).
Кіпр: Nungovitch – 1, Tsivikos – 2, Costa, Nikiforou Yiannos - 3,  Demosthenous, Argyrou – 4, Sophocleous, Markides, Stylianou, Georgiou, Nikiforou Dimitris, Botsaris – 2, Argyrou Christos  - 1, Mina.
Латвія – Греція 31:22 (15:12).
Нагадаємо, кваліфікаційний турнір завершиться в січні 2016-го року. Тільки переможець групи отримає право в червні 2016-го зіграти у відбірному плей-оф, де розігруватимуться прямі путівки на чемпіонат світу-2017.