Збірна України програла команді Латвії

19:42 | 08 ноября 2015
У другому матчі збірна Україна в кваліфікації до чемпіонату світу-2017 вдома  не зуміла  обіграти Латвію. У другому матчі збірна Україна в кваліфікації до чемпіонату світу-2017 вдома  не зуміла  обіграти Латвію.
Підопічні Віталія Андронова виграли перший тайм з рахунком  8: 6, а от у другому дозволили суперникам вийти вперед. У середині другого тайму навіть вдалося наблизиться до суперників на відстань одного гола, але хоча б зрівняти рахунок українцям не вдалося. У кінцівці латвійці трохи збільшили розрив у рахунку, здобувши підсумкову перемогу 23:18.
Кращим гравцем у складі збірної України став Олександр Тільте - 7 голів. На рахунку Едуарда Клюйко 6 м`ячів.
1-й кваліфікаційний раунд чемпіонату світу 2017
Група 3. 2-й тур
Україна – Латвія 18:23 (8:6)
УКРАЇНА: Жук -1 ,  Карамишев - 2 , Акименко – 2, Жуков 0 , Чичикало , Козакевич , Тільте -7 , Южбабенко , Клюйко -6 , Садовий , Маньковський, Ганчев, Шевельов ,Тютюнник.  Воротарі: Чуприна, Бражник,
Греція  - Кіпр 31: 27 (9:9).
Турнірне становище після 2-х турів 1. УКРАЇНА - 2 очки; 2. Латвія - 4 ; 3. Греція - 2 ; 4. Кіпр — 0.