Найкращий снайпер збірної України: Ми налаштовані боротися далі

12:11 | 09 ноября 2015
20-річний розігруючий ОЛЕКСАНДР ТІЛЬТЕ закинув 7 м’ячів і став найрезультативнішим гравцем збірної  України в матчі проти Латвії у відборі до ЧС-2017. 20-річний розігруючий ОЛЕКСАНДР ТІЛЬТЕ закинув 7 м’ячів і став найрезультативнішим гравцем збірної  України в матчі проти Латвії у відборі до ЧС-2017. Після гри, що завершилась поразкою українців 18:23, Тільте дав коментар кореспонденту сайту ФГУ Сергію Цукіло:
Була важка гра. В першому таймі ми виконали установку тренера: добре впорались у захисті, у другому ж – зробити це не вдалось. Після перерви підвів захист.
Але й в нападі не все було добре. Збірна закинула лише 18 м’ячів…
Так, ми не закинули свої м’ячі, а у воротаря Латвії пішла гра.
З точку зору особистої результативності ти провів, напевне, свій найкращий поєдинок у збірній, закинув 7 м’ячів…
Кинув – забив, тренер сказав продовжувати далі.
Яке враження справила латвійська збірна та її лідер Дайніс Криштопанс?
Хороша  команда з хорошим воротарем. У них досвідчений правий півсередній (Дайніс Криштопанс, зріст 213 см, закинув Україні 7 голів). Важко проти нього грати, акцент робили на ньому, виходили на нього, але він все ж закинув багато м’ячів. З ним ми не впорались.

Наскільки ця поразка ускладнить нам завдання виходу з групи ?
В будь-якому разі ми налаштовані боротися далі. Ще буде гра-відповідь із Латвією і ми будемо битися за перемогу.