В`ячеслав Лочман : “Мали показати, що ми ростемо у свой грі”

20:41 | 23 декабря 2015
      В останньому у чоловічій Суперлізі матчі 2015 року ЗНТУ-ЗАБ на майданчику суперника переміг “ZTR-Буревісник” (27:19).       В останньому у чоловічій Суперлізі матчі 2015 року ЗНТУ-ЗАБ на майданчику суперника переміг “ZTR-Буревісник” (27:19). Команди помінялись місцями в турнірній таблиці. ЗНТУ-ЗАБ піднявся на 4-ту позицію, а “ZTR-Буревісник” опустився на 5-ту.   Хід та результати гри сайту ФГУ прокоментував головний тренер ЗНТУ-ЗАБ В`ячеслав Лочман    -  Ми ретельно готувались до цього матчу, розбирали кожного з гравців суперника. Вся команда дуже професійно підішла до цього матчу. Ми хотіли реабілітуватися перед нашими вболівальниками за прикрий програш від ЦСКА і завершити 2015 рік на позитві.  Наша мета показати, що ми ростемо у своїй грі “Грали активно, щоб нейтралізувати б`ючих суперника” Ми побудували свою гру від захисту. В обороні діяли активно, на виходах, щоб нейтралізувати  б`ючих “ZTR-Буревісника”. В центрі захисту грали Михайлютенко та Ільченко. Нормально зіграли голкіпери. У першому таймі Джулаю в голову сильно влучив м`яч і його у воротах вдало замінив Волювач, який виграв дві дуелі, коли суперники виконували семиметрові. Після перерви Джулай повернувся у гру.   “Горбачов грав розігруючого з перших хвилин” У нападі в центрі я поставив досвідченого Горбачова. Раніше він виходив на цю позицію на заміну, але цього разу був розігруючим з перших хвилин. Як досвідчених гандболіст він мав уникнути помилок, втрат м`яча. Кожний розіграш ми намагались доводити до завершення. Нажаль, багато своїх моментів не реалізували.  Ми продовжуємо тренуватись до 29 грудня. Потім вихідні, а 4 січня відновлюємо роботу”. Сергій  ЦУКІЛО ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ