«Галичанка» у першій грі 8-го туру гандбольної Суперліги розгромила «Економ-Університет»

08:56 | 26 декабря 2015
Вчора, 25 грудня, львівська «Галичанка» з рахунком 31:13 безапеляційно перемогла тернопільський «Економ-Університет» у першій грі 8-ого туру чемпіонату України гандбольної жіночої Суперліги сезону-15/16. Вчора, 25 грудня, львівська «Галичанка» з рахунком 31:13 безапеляційно перемогла тернопільський «Економ-Університет» у першій грі 8-ого туру чемпіонату України гандбольної жіночої Суперліги сезону-15/16.
Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга-2015/2016. Восьмий тур. Перша гра
«Економ-Університет» (Тернопіль) – «Галичанка» (Львів) – 13:31 (8:13)
25 грудня. Початок – 17:00. Тернопіль. Спорткомплекс ТНЕУ
Судді: Олександр Ківерник (Чернівці), Олександр Голіков (Одеса)
Делегат ФГУ: Володимир Новосад (Луцьк)
«Економ-Університет»: Валентина Маркова, Іванна Гунько – Ольга Шуста, Юлія Мадрі, Уляна Сас, Наталія Дідик (1 гол), Валерія Арбузова (4), Людмила Дацюк (1), Надія Євтіхова, Христина Андрусишин (2), Тетяна Брага, Анна Лопушинська (1), Ілона Гайкова, Ірина Кіляр (2), Олександра Шиптицька (2).
Тренер: Андрій Верцімага
«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Марина Коновалова (9), Наталія Туркало (2), Софія Давидянц (1), Тетяна Поляк, Влада Косміна (2), Наталія Савчин (2), Мар’яна Маркевич (1), Леся Смолінг (2), Наталія Стрюкова (5), Анастасія Баранович (1), Наталія Воловник (1), Олеся Парандій (5), Наталія Сабова, Вікторія Сідлецька.
Тренер: Тетяна Штефан
7-метрові кидки (пенальті): 2 кидки / 1 реалізовано (двічі пробивала Валерія Арбузова) – 2 / 1 (двічі – Тетяна Поляк).
Вилучення: Ірина Кіляр, Олександра Шиптицька – Анастасія Баранович (двічі), Наталія Сабова, Леся Смолінг, Мар’яна Маркевич.
Попередження: Надія Євтіхова – Влада Косміна, Леся Смолінг
Початок гри засвідчив, що «галичанки» хоч дівчата і добрі, проте образ не пробачають. Запам’ятали, що у грі третього туру (11 жовтня) тернополянки «мали нахабство» першими розпечатати їх ворота, ось і дали відповідь у восьмому турі.
За перші вісім хвилин гри чотирма голами у виконанні Марини Коновалової, Влади Косміної, Наталії Савчин та Олесі Парандій привіталася «Галичанка» з суперницями. Ті ж лише на 9-ій хвилині спромоглися відкрити рахунок (Анна Лопушинська). І в ту ж хвилину не зуміли захистити свої ворота від львів’янки Марини Коновалової: 5:1 – і «галичанки» далеко попереду.
Ще й на 10-ій хвилині гри тернополянка Валерія Арбузова не вдало пробила пенальті, натомість її команда отримала з семиметрового штрафного від Тетяни Поляк – юної дебютантки «Галичанки» – 6:1 (10-та хвилина).
Тернополянки все ж не здалися і декілька спроб наздогнати «галичанок» таки зробили… Проте найбільше, що зуміли – двічі скоротити відстань до трьох м’ячів (на 13-ій, а потім на 20-ій хвилинах), та вже у останню п’ятихвилинку цього тайму «галичанки» спокійно утримували дистанцію у п’ять м’ячів. З такою перевагою для львів’янок і завершилась перша половина гри – 13:8.
Описувати другий тайм – справа марудна, адже у ньому «галичанки» закинули суперницям ще більше, ніж у першому – 18-ть м’ячів. А господарки спромоглися відповісти лише п’ятьма голами. Тож «Економ-Університет» був розбитий львів’янками із загальним рахунком 31:13.
Сьогодні, 26 грудня, об 11:00 «Галичанка» та «Економ-Університет» зійдуться у другому матчі 8-го туру – заключній грі 2015 року для обох команд.