Розгромна перемога "Карпат" у Кубку Виклику

08:41 | 16 января 2016
Перемогу святкують українські гандболістки впевнено здолавши своїх суперниць із Португалії. Перемогу святкують українські гандболістки впевнено здолавши своїх суперниць із Португалії.   Гра була не проста, далося в знаки й зміна часового пояса, в час коли гра розпочалась, в Ужгороді зазвичай дівчата готуються до сну, тому перша половина гри була напружена.   Команди багато помилялися в атаці та нереалізовували свої гольові моменти, тому голів в першому таймі було мало, проте кінцівку гри карпатівки завершили на свою користь, 7:8.   В другій половині гри карпатівки показали все на що здатні та швидко перехопили ініціативу в свої руки. Швидкі переходи та вдала гра голкіпера ужгородок дали свої результати і підопічні Бориса Петровського вже на 15-ій хвилині другого тайму вели в рахунку з різницею в 10 голів.   Під завісу поєдинку було гаряче, тому все частіше судді заспокоювали гравчинь двохвилинними вилученями. Так за дев'ять хвилин до фінального свистка Мелекесцева отримала червону картку та спостерігала за матчем вже з трибуни. Проте це не завадило ужгородкам завершити матч перемогою.    Також одним із приємних моментів матчу було й те, що в єврокубках вдало деб'ютували молоді гравчині, якщо Анастасія Мелекесцева відмітилась вилученням, то Дарина Каганець забитим голом, а юна Єлизавета Воронько запам'яталась сейвом із семиметрової відмітки.   "Коледжіо де Гайа" (Португалія) - КАРПАТИ 14:23 (7:8)   "Коледжіо де Гайа" : Gante 5, Lima 3, Rodriguez 2, Andrade 1, Carvalho 1, Silva 1, Viera 1.   Карпати: Кот 8, Лєбєдєва 7, Мигович 4, компанієць 2, Косик 1, Каганець 1.   Штраф: 12-16 (Andrade, Rodriguez, Soares двічі, Lima, Presence - двічі Цубина, тричі Мелекесцева, двічі Компанієць, Лезінська)   : 2/0 - 2/2 (Яблонська та Воронько справились із кидками від португалок)