У Кіровограді завершився чемпіонат міста з гандболу серед дівчат

13:57 | 26 февраля 2016
У Кіровоградській ДЮСШ № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради завершився чемпіонат міста з гандболу серед дівчат у залік VІІ міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У Кіровоградській ДЮСШ № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради завершився чемпіонат міста з гандболу серед дівчат у залік VІІ міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
У змаганнях, організованих управлінням освіти Кіровоградської міської ради, за сприяння відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради взяли участь команди семи навчальних закладів.
Перше місце завоювали учениці комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 – центр естетичного виховання «Калинка». Срібні нагороди виборола команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10. Третє місце посіла команда комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія». Кращим гравцем турніру визнано ученицю ЗОШ № 17 Яну Снадик.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а команда-переможець отримала Кубкок від обласної федерації гандболу.