1/2 фіналу Кубка Виклику: «Карпати» не втримали перевагу над «Кастамону»

19:41 | 02 апреля 2016
Ужгородські «Карпати» зазнали поразки в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Виклику. Ужгородські «Карпати» зазнали поразки в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Виклику. Обидва поєдинку протистояння із 5-ю командою чемпіонату Туреччини - «Кастамону» - команда Бориса Петровського проводить на виїзді. У суботньому матчі українки почали надзвичайно вдало. «Карпати» вели з рахунком 8:3 та виграли перший тайм 11:8. Перевага зберігалась і на перших хвилинах другої половини (14:11 на користь «Карпат»), однак з часом господаркам вдалось відновити рівновагу (14:14), а потім піти у відрив (21:16 - на користь «Кастамону»). Фінальна сирена пролунала за рахунку 24:20  - перемога туркень. Найбільш результативними у складі «Карпат» стали права півсередня Олена Косик – 4 голи та розігруюча Беата Цубина. Другий матч протистояння пройде також в Кастамону 3 квітня. Початок гри о 15.00 за київським часом. «Карпати» в півфіналі Кубка виклику грають без травмованих Дар’ї Кот, Тетяни Кильч та Надії Воронової.
«КАСТАМОНУ» (ТУРЕЧЧИНА) – «КАРПАТИ» (УКРАЇНА) 24:20 (8:11) 1/2 фіналу Кубка Виклику. 1-й матч. 2 квітня. Кастамону (Туреччина)  Судді: С. Мартенс, А. Вердонк ( обидва - Бельгія). Делегат ЄГФ -  Е. Киріакоуліас  (Греція) «Карпати»: Ірина Яблонська, Єлизавета Воронько; Олена Косик – 6 голів, Беата Цубина - 4, Ірина Компанієць - 3, Іванна Мигович -2, Марина Лєбєдєва - 2, Анна Лезінська - 1, Дар'я Каганець -1, Яна Готра, Анастасія Мелекесцева -1, Ніколь Чундак.