Лідери Суперліги мчать назустріч один одному. Зіткнення – 23 квітня у Львові

06:55 | 23 апреля 2016
• Олена Косик у грі проти «Дніпрянки» взялась виконати роль головного снайпера «Карпат»  • «Галичанка» за другий тайм матчу проти «Спартака» пропустила лише 5 голів  • «Спартаківки» з чотирьох 7-метрових забили тільки один    Обидва лідери Суперліги здобули перемоги у своїх матчах другого дня львівського з’їзного туру. • Олена Косик у грі проти «Дніпрянки» взялась виконати роль головного снайпера «Карпат»  • «Галичанка» за другий тайм матчу проти «Спартака» пропустила лише 5 голів  • «Спартаківки» з чотирьох 7-метрових забили тільки один    Обидва лідери Суперліги здобули перемоги у своїх матчах другого дня львівського з’їзного туру. «Карпати» зломили супротив «Дніпрянки», зробивши вирішальний ривок на початку другого тайму. За рахунку 15:14 на свою користь підопічні Бориса Петровського забили чотири рази поспіль (відзначились Косик, Лезінська, та двічі Готра). Карпати виграли - 27:22. Тим часом «Галичанка» влаштувала побиття «Спартаку» (37:15).
Тур поки проходить без несподіванок, але все найцікавіше має відбутися в суботу. «Галичанка» зіграє з «Карпатами». В разі перемоги львів’янок, їх відрив в турнірній таблиці зросте до 6 очок за три матчі до кінця чемпіонату. Дві попередніх зустрічах проти «Галичанки» у Львові «Карпати» цього сезону виграли, але цього разу підопічним Петровського буде значно складніше через велику кількість травмованих. Матч непримиренних суперниць на арені «Галичина» почнеться о 13.30. Перед цим - об 11.30 – пройде поєдинок «Дніпрянка» - «Спартак».
 «Карпати» (Ужгород) – «Дніпрянка» (Херсон) 27:22 (14:12) 22 квітня. Суперліга. Львів. ПС «Галичина».  Судді: Згоба/Кузь (обидва - Львів). Делегат ФГУ - Стегура (Берегово) Карпати: Воронько, Яблонська; Косик 6, Лезінська 4, Лєбєдєва 5, Готра 5, Компаніець 4, Каганець 2, Чундак 1, Цубина, Мелекесцева,  Гичка, Бабій, Петровська, Шитко, Гаврилець. Головний тренер - Борис Петровський.   Дніпрянка: Дрембач,Чернявська; Сорокіна 4, Ткаченко 4, Попович 4, Проценко 3, Кандибей 3, Кіріллова 2, Рева 1, Поцелуєва 1, Лобода, М. Гречка, Сурган, Каменщик, Х. Гречка, Сільвестрова. Головний тренер – Михайло Милославський    Штраф: 3 – 2 Семиметрові: 2/2 – 3/3

«Галичанка» (Львів) – «Спартак» (Київ) 37:15 (18:10) 22 квітня. Суперліга. Львів. ПС «Галичина».  Судді: Новіков/Перепелиця (обидва - Запоріжжя). Делегат ФГУ - Стегура (Берегово)  Галичанка: Гілязетдінова, Гладун; Парандій 9, Савчин 7, Туркало 6, Баранович 4, Сабова 4, Космина 2, Смолінг 2, Маркевич 1, Стрюкова 1, Дорожівська 1, Давидянц, Коновалова, Воловник, Сідлецька. Тренер - Тетяна Штефан  Спартак: Тарасенко, Михайленко; Козаєва 2, Рудько 1, Шидивар 1, Меркушева 1, Білошицька 1, Бреус 5, Рибкіна 2, Харламова, Фурманець 2, Майборода. Головний тренер  - Майя Карбунар  Штраф: 3 – 2 Семиметрові: 2/1 – 4/1

Результати та розклад львівського туру Суперліги (21-23 квітня).
21 квітня 2016  «Карпати» - «Спартак» 26:21 (13:8)   «Галичанка» - «Дніпрянка» 40:22 (20:11)
22 квітня 2016   «Карпати» - «Дніпрянка» 27:22   «Галичанка» - «Спартак» 37:15
23 квітня 2016  11.30 «Дніпрянка» - «Спартак»  13.30 «Галичанка» - «Карпати»
Турнірне становище  1. Галичанка - 50 очок  2. Карпати - 46  3. Дніпрянка - 28  4. Спартак - 18