Сім команд зіграли на традиційному турнірі в Томашполі

12:40 | 26 сентября 2016
Томашпіль знову заявляє про себе як один з центрів розвитку гандболу в України. Томашпіль знову заявляє про себе як один з центрів розвитку гандболу в України.  Новим святом гандболу став Відкритий чемпіонат Вінницької області на Кубок мера Томашполя Валерія Немировського, що пройшов у залі місцевої Дитячо-юнаціької спортивної школи з 23 по 25 вересня. Змагання зібрали 7 чоловічих команд. Для вінницького ВДПУ (тренери Наталя Свірщук та Андрій Драчук), тернопільського ТНЕУ (тренер Олексій Гук) та томашпільського «Олімпіка» (тренер Едуард Єгоров) Кубок став серйозним тестом перед виступами у чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Учасники зіграли за коловою системою й жодній з команд не вдалось уникнути поразок. У підсумку, фаворити – ВДПУ та ТНЕУ - фінішували з однаковою кількістю очок - по 10, але вінничани опинились вище завдяки перемозі над ТНЕУ в особистій зустрічі – 28:19. Таким чином ВДПУ виграє турнір вже у третій рік поспіль.
Олександр Павлюк, Голова Федерації гандболу Вінницької області: «Турнір запам’ятався чималою кількістю рівних матчів, де все вирішувала різниця в один м’яч. Так вінницька МДЮСШ N-3 (тренер Юрій Чурбаков) стала єдиною командою, якій вдалось перемогти чемпіона – ВДПУ (26:25). «Олімпік» програв «Вечірній Вінниці» (тренер Володимир Тихонов) 16:17, натомість у не менш напруженому поєдинку проти МДЮСШ N-3 томашпільці виграли 17:16. Ігри відбувались за форматом 2 тайми по 20 хвилин. Слід подякувати за підтримку в організації змагань меру Валерію Немировському, агрохолдінгу «Гіпаніс Агро», постійному меценату вінницьких ВДПУ та МДЮСШ N-3 Михайлу Панькову. На жаль, цього разу до нас не приїхали іноземні команди, проте, сподіваюсь, наступного року турнір буде міжнародним».

Відкритий чемпіонат Вінницької області на Кубок мера Томашполя. 23-25 вересня  Підсумкове становище 1. ВДПУ (Вінниця) – 10 очок 2. ТНЕУ (Тернопіль) – 10 очок 3. Вечірня Вінниця – 8  4. Олімпік (Томашпіль) – 6 5. МДЮСШ N-3 (Вінниця) – 6  6. РДЮСШ (Томашпіль) – 2 7. ГК Гнатків (Томашпільський район) - 0
Особисті номінації:  Найкращий гравець – Віталій Мусієнко (ВДПУ) Найкращий воротар – Олександр Іноземцев (ВДПУ) Найкращий молодий гравець – Кирило Сорін (ТНЕУ) Найкращий тренер – Юрій Чурбаков (МДЮСШ N-3, Вінниця)