Суперліга: ZTR та «Мотор» здобувають перемоги

13:55 | 26 октября 2016
У чоловічій Суперлізі свої поєдинки провели фаворити: ZTR зломив гідний опір «ЗТР-Буревісника» (25:22), а «Мотор» не мав проблем із «Шахтарем» (40:12). У чоловічій Суперлізі свої поєдинки провели фаворити: ZTR зломив гідний опір «ЗТР-Буревісника» (25:22), а «Мотор» не мав проблем із «Шахтарем» (40:12). Обидва головних претенденти на золото не втратили  у чемпіонаті жодного очка. При цьому у ZTR позаду вже 6 матчів, а «Мотор» поки провів лише два.    «ЗТР-Буревісник» (Запоріжжя) – ZTR (Запоріжжя) 22:25 (10:13) 25 жовтня. Запоріжжя. СК ЗТР. Судді: Олена Каверіна/Марина Дуплій. Делегат ФГУ – Тарас Гриндак.  ZTR: Крючков, Попов; Северин 1, Р. Бережний, Стрельников 1, Акименко 4, Бурзак, Константинов 3, Ісанчук, Карамишев 7, Артеменко 4, Тільте, Рус. Гончаров 3, Мачарашвілі 2, Звездов, Корелов. Головний тренер - Віталій Нат. ЗТР-Буревісник: В’юник, Ковальчук, Полуботко; Дробинчук, Федан, Калмиков 2, Сафроненко 2, Залевський 7, Папуга 1, Тищенко 7, Попович, Кильовий 3. Головний тренер: В’ячеслав Дідушенко.
«Мотор» (Запоріжжя) - «Шахтар» (Маріуполь) 40:12 (22:8) 25 жовтня. Запоріжжя. СК «Мотор СІЧ». Судді: Анатолій Новиков/Руслан Перепелиця. Делегат ФГУ - Василь Пюрко. «Мотор»: Комок, Козакевич 9, Буйненко  7, Гунько 6, Денисов 4, Дорощук 2, Жук 3, Жуков 6, Кубатко, Пуховський 3. Головний тренер – Микола Степанець. «Шахтар»: Шипенко, Семенченко 6, Псьол 2, Борисенко, Іванов, Коваленко, Маляревич, Матяш, Рагозін, Рябко 2, Слесь, Хауха, Яшний 2. Головний тренер  - Іван Фучеджи.

«Моторівці» приймали «Шахтар» - дебютанта Суперліги 2016/17. На початку матчу маріупольці  справлявся з тиском господарів. На 5-й хвилині - 5:4 на користь запоріжців після голу Жукова. Далі - 6-хвилинний відрізок «гольовий тиші» маріупольців. «Мотор», правильно розпорядився наданою можливістю – у воротах суперників по 2 рази відзначилися Буйненко і Жук і 1 раз - Денисов. Команда Микола Степанця продовжувала збільшувати перевагу, навіть не використовуючи в повній мірі запас сил. Свій останній гол в першому таймі «Шахтар» забив на 19-й хвилині - Нікітін відзначився у воротах Комка -  єдиного голкіпера господарів у  матчі (Кірєєв разом з Шельменком і Каларашем вже вирушили в розташування збірної Росії для підготовки до матчів відбірного турніру до Євро-2018).
У складі «Мотора» забивали практично всі - Денисов, Буйненко, Жук, Жуков, Козакевич, Дорощук, Пуховський.  Перша половина матчу закінчилася з рахунком 22:8. Ще 5 хвилин на початку другого тайму «Шахтар» не міг забити свій 9-й гол, а зробив це Григорій Семенченко (колись - гравець «ЗНТУ-ЗАБ»). Рахунок йшов у ногу з «Мотором» - 20:8, 26:9, 32:10, 37:11. «Шахтарю» важко далося випробування титулованим клубом. Фінальний свисток зафіксував рахунок 40:12 на користь чинного чемпіона.

Микола Степанець (головний тренер ГК «Мотор»): «В суботу у нас був важливий емоційний матч. Гравці, які брали в ньому участь, ще не повністю відновились. Проте, сьогодні я намагався, щоб всі пограли, щоб була ротація. Я вважаю, що в ці три тижні поза Лігою Чемпіонів дуже важливо, щоб хлопці мали ігрову практику і підійшли до 12 числа [до матчу з «ABC / Умінью»] в хорошій формі. Сьогодні по ставленню до справи і по самовідданості претензій немає. Так, були помилки. Був певний ризик, оскільки у нас один воротар - Комок. Кірєєв, як і інші наші російські легіонери, задіяний у своїй збірній. Але все пройшло добре, без травм. Думаю, що навіть така гра піде всім на користь». (За матеріалами handball.motorsich.com)