Єврокубки: перемоги “Мотора” та “Карпат”, поразка “Дніпрянки”

07:55 | 20 ноября 2016
19 листопада три українаські клуби провели матчі єврокубків. 19 листопада три українаські клуби провели матчі єврокубків.  Яскраву перемогу в Лізі чемпіонів здобув “Мотор”. Запоріжці у 7-му турі на виїзді зустрічались із лідером групи французьким “Нантом”, який до цього не програв жодного поєдинку. Наприкінці першого тайму господарям вдалось відірватись 19:16, втім після перерви команда Миколи Степанця дістала суперників. Довгий час гра йшла м`яч в м`яч, а  наприкінці зустрічі український клуб вирвав вольову перемогу 34:32.
  Відео моментів матчу “Нант” - “Мотор”
“Мотор” виграв вже втретє поспіль. Два наступні матчі команда Степанця проведе в Харкові 26-го листопада проти румунського “Динамо”, а 4 грудня проти турецького “Бешикташу”.
  У жіночому Кубку Челленджа в першій грі третього раунду кваліфікації ужгородські “Карпати” вдома розгромили швейцарський “Ротвайс” 34:25. 20 листопада також в Ужгороді в палаці спорту “Юність” відбудеться повторная гра. Початок о 17:00
“Карпати” (Україна) — “Ротвайс” (Швейцарія)  34:25 (17:12) Карпати: Яблонська 1, Воронько, Шеламова; Компанієць 7, Сухецька 7/4, Готра 5, Гичка 5, Лезінська 3, Мелекесцева 3, Кильч 2, Фурманець, Попович, Білик. Ротвайс: Кореніч, Пероніно; Вуєр 5, Шмід 5, Ферфолья 5, Жорді 3, Галаз 3, Ганз 2, Бергер 2. Штрафний час: 16 - 6 (Мелекесцева тричі, Гичка, Кильч, Сухецька, Білик, Готра - Галаз, Ферфолья, Бергер); Семиметрові: 4/3 - 2/2 (Сухецька влучила в штангу воріт Кореніч)
Також в Кубку Челленджа зіграла “Дніпрянка”. Херсонська команда в гостях програла іспанському Mecalia Atletico Guardes 22:33 (10:13). 20 листопада також в Іспанії пройде повторний поєдинок протистояння.