Всеукраїнський гандбольний турнір серед дівчат відбувся у Городенці

10:40 | 22 ноября 2016
18-20 листопада в Городенці відбувся Всеукраїнський гандбольний турнір серед  команд 11-12 річних дівчат. 18-20 листопада в Городенці відбувся Всеукраїнський гандбольний турнір серед  команд 11-12 річних дівчат.  На нього приїхали учасниці  з Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей та Києва.
Турнір  профінансувала  гостя з столиці Австрії, колишня учениця відділення гандболу Городенківської ДЮСШ, Аніта Котелко.

Столичні гравчині в кінці зустрічі зуміли здобути перемогу й завоювали найвищі нагороди турніру. Бронзові нагороди в нелегкій боротьбі з командою Жидачева вибороли місцеві спортсменки.
Глядачі та фахівці насолоджувалися грою наймолодших учасниць змагань другої команди 9-10 річних дівчаток Городенки, хоча більшість з них вперше спробувала свої сили в змаганнях такого рівня.
Команду переможця та призерів нагороджено пам’ятними кубками та дипломами, гандболістки отримали грамоти та медалі.
Найкращою воротаркою визнано Ангеліну Школьну (Київ), найркащою бомбардиркою стала Вікторія Бабина (Хотин), найліпшою гравчинею  турніру – Каріна Здріла (Городенка).
За матеріалами: if.gov.ua