Відбір до молодіжного ЧС-2017. Україна розгромила Косово

21:40 | 08 января 2017
Молодіжна збірна України зіграла останній матч у триденному відбірному турнірі до чемпіонату світу 2017. Молодіжна збірна України зіграла останній матч у триденному відбірному турнірі до чемпіонату світу 2017. Для гравців 1996 року народження ця гра також стала також останньою у молодіжній команді. Далі вони переходять вже на дорослий рівень. І переходять з непоганими перспективами.

Після поразки від Словенії 25:32 та драматичної нічиєї у грі із господарями  - словаками (24:24) – команда Сергія Ярового вже не мала шансів на перше місце, проте на мотивації гравців це не позначилось. Проти Косово українці вийшли з бажанням неодмінно перемогти і зуміли втілити це бажання у життя. Наша команда відірвалась в рахунку в кінці першого тайму (14:9), а після перерви збільшила свій відрив, здобувши переконливу перемогу 32:22. Настільки вдало проти Косово не вдалось зіграти ані Словенії, ані Словаччині.
По 8 голів закинули лівий крайній Дмитро Артеменко та центральний Роман Бурденюк. У воротах чудово відіграв Максим В’юник  - 42 % відбитих кидків.

Підсумкове місце збірної України стане відомим після завершення гри Словенія - Словаччина
Відбірний турнір до молодіжного чемпіонату світу-2017 (U-21) Відбірна група 4. Глоговец (Словаччина)
6 січня УКРАЇНА – Словенія 25:32 (10:13) Словаччина – Косово 28:20 (16:7)
7 січня Косово – Словенія 25:34 (12:16) УКРАЇНА – Словаччина 24:24 (14:11)
8 січня УКРАЇНА – Косово 32:22 (14:9) Словенія – Словаччина 20:17(13:10)

Команда, що посяде перше місце, вийде до фінальної частини чемпіонату світу-2017