Відбір на Євро-2017 (U-19): Україна поступилась Нідерландам

06:55 | 19 марта 2017
Молодіжна збірна України зазнала поразки від Нідерландів (17:32) у другому турі відбірного турніру до чемпіонату Європи-2017 (U-19). Молодіжна збірна України зазнала поразки від Нідерландів (17:32) у другому турі відбірного турніру до чемпіонату Європи-2017 (U-19). Українки намагались чинити опір в першому таймі, але після перерви відпустили суперниць занадто далеко. 5 голів у команді Віталія Надича забила Анастасія Мелекесцева, 4 рази відзначилась Марина Маркевич

Нагадаємо, що в першому турі українки переграли Фінляндію. Аби вийти до фінальної частини чемпіонату Європи нашій команді потрібно 19 березня в заключному матчі переграти господарок відбору - збірну Хорватії.

Відбір до чемпіонату Європи-2017. Група 4  Джурджевац (Хорватія)
17 березня  Фінляндія – УКРАЇНА 25:26  Хорватія – Нідерланди 25:24
18 березня  Нідерланди – УКРАЇНА 32:17 Хорватія – Фінляндія (Початок 20.00)
19 березня  Нідерланди – Фінляндія (Початок 12.00)  УКРАЇНА – Хорватія (Початок 14.00)