Збірна України вдруге програла Швейцарії у відборі до чемпіонату Європи-2018

07:40 | 26 марта 2018
Жіноча збірна України зазнала домашньої поразки від збірної Швейцарії у кваліфікації до Євро-2018. Жіноча збірна України зазнала домашньої поразки від збірної Швейцарії у кваліфікації до Євро-2018. У захоплюючому поєдинку в київському Палаці спорту господарки вели в рахунку на початку кожного з таймів, але потім втрачали лідерство. Перша половина завершилась нічиєю 9:9, результат всього матчу 22:21 на користь швейцарок. 10 голів в нашій команді забила Вікторія Борщенко. Капітан зокрема реалізувала 6-ть з 6-ти семиметрових. Три голи в Ольги Передерій, яка повернулась після хвороби, й відіграла самовіддано, як і вся команда.  Втім результат знову негативний. Нагадаємо, 21 березня українки програли Швейцарії на виїзді 15:21.
Україна - Швейцарія - 21:22 (9:9) Київ. Палац спорту. 25 березня. Відбір на чемпіонат Європи-2018 Україна: Балог, Кребс; Борщенко 10, Передерій 3, Смолінг, Снопова 2, Глібко 2, Воловник 2, Левченко 2, Редька , Андрійчук, Лаюк, Горільска, Савчин, Стельмах. Швейцарія (голи): Вайгельт 3 , Ходель 5, Гаутчі 6, Мюрер 5 , Н. Фрей 1, Відер, Вик 2 Семиметрові: 6/6 - 1/3 Штрафні хвилини:  2 - 8
В іншому матчі лідер групи - Норвегія - вдома переграла Хорватію 33:27 і гарантувала собі вихід на Євро. 30 травня також у Києві українки приймуть Норвегію, а 2 червня наша команда в останньому турі на виїзді зіграє проти Хорватії. Дві найкращі команди групи вийдуть до фінальної частини континентального чемпіонату.
Відбір на чемпіонат Європи-2018. Група 1 Турнірна таблиця після чотирьох турів 1. Норвегія – 8 очок (м`ячі +43) 2. Швейцарія – 4 очки (-14) 2. Хорватія –  2 очки (-13) 4. Україна –  2 очки(-16)

1 тур Норвегія - Україна 35:22 (19:13) Хорватія – Швейцарія 32:28
2 тур Україна - Хорватія 26:22 (16:11) Швейцарія  –  Норвегія 12:29
3 тур Швейцарія - Україна 21:15 (9: 7) Хорватія – Норвегія 25:32
4 тур Україна – Швейцарія 21:22 (9:9) Норвегія – Хорватія 33:27